Suurte sünergia: Eesti Kontsert ja Liviko sõlmisid eksklusiivse koostöölepingu

Eesti suurimast alkoholitootjast Livikost saab Eesti Kontserdi ja mainekate Saaremaa ooperipäevade suurtoetaja. Algav koostöö annab populaarsele uusaastakontserdile nimeks Rémy Martin’i ja Eesti Kontserdi uusaastakontsert.

„Kahe oma ala suurima ja vanima rahvusliku organisatsiooni koostöö algus Eesti Kontserdi pidulikul juubeliaastal on märgilise tähendusega. Tänuväärne, et meil on missioonitundega ettevõtteid, kes seisavad meiega samade väärtuste eest – et meie kultuurikiht oleks piisavalt paks, kultuur elujõuline ning et Eestis oleks ilus ja hea elada,“ ütles Eesti Kontserdi juht Kertu Orro.

„Nii ettevõtlus kui ka kultuur vajavad arenguks vabadust, kuid kindlasti ka teineteise tuge. Livikos peame oluliseks olla Eesti kultuurile kindel partner ja sellepärast alustame meie jaoks tähendusrikast koostööd Eesti Kontserdiga,“ ütles AS Liviko juht Janek Kalvi.

Ühtlasi saab Liviko oma tooteportfelli kuuluvatele brändidele ainumüügiõiguse kõigis Eesti Kontserdi kontserdimajades Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Sihtasutus Eesti Kontsert on Eesti suurim ja vanim kontserdikorraldaja, mis tähistab tänavu oma 80. tegutsemisaastat. Eesti Kontsert haldab kontserdimaju Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Peterburis, selle koosseisus on kaks resideerivat loomingulist kollektiivi, unikaalne Eesti Rahvusmeeskoor (asutatud aastal 1944) ja vanamuusika ansambel Hortus Musicus (asutatud aastal 1972).

Liviko on 1898. aastal asutatud kiirelt arenev rahvusvaheline kvaliteetalkoholi grupp, mis müüb omatooteid 60 turul ja esindab maailma juhtivaid kvaliteetalkoholi brände Eestis, Lätis ja Leedus. Liviko tootmine ja peakontor asuvad Tallinnas, harukontorid Riias ja Vilniuses. Liviko kuulub Baltimaade suurimate alkoholifirmade hulka ning pöörab tootmise kõrval sama suurt tähelepanu alkohoolsete jookide ekspordile ja impordile. Liviko grupp annab tööd 270 inimesele.

 

Andri Maimets
Eesti Kontserdi kommunikatsioonijuht
5620 1117
andri.maimets@concert.ee
www.eestikontsert.ee
www.facebook.com/eestikontsert

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika