Inimesed

SA Eesti Kontsert

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Jüri Leiten Juhatuse liige jyri.leiten@concert.ee 6 147 700
Kertu Orro Arendusjuht kertu.orro@concert.ee 6 147 700
Ly Leek Personalijuht ly.leek@concert.ee 6147 701
Arno Jevgrafov Haldusjuht arno.jevgrafov@concert.ee 6 147 700
Reelika Jaanverk Sekretär - juhiabi reelika.jaanverk@concert.ee 6 147 700

Muusikaosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Neeme Punder Produtsent neeme.punder@concert.ee 6 147 731
Tuuli Metsoja Produtsent tuuli.metsoja@concert.ee 6 147 736
Heili-Vaus Tamm Produtsent heili.vaus-tamm@concert.ee 6 147 732
Svea Ideon-Marks Produtsent svea.ideon-marks@concert.ee 6 147 757
Jana Moosar Produtsent jana.moosar@concert.ee  
Annegret Leiten Produtsendi assistent annegret.leiten@concert.ee 6 147 737
Farištamo Eller Produtsendi assistent faristamo.eller@concert.ee 6 147 732
Evelin Kõrvits Muusikateadlane evelin.korvits@concert.ee  

Turundus- ja müügiosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Helen Leetsar Turundus- ja müügiosakonna juht helen.leetsar@concert.ee  
Merje Müürsepp-Kuntu Müügiadministraator merje.kuntu@concert.ee  
Mark Pahk Müügispetsialist mark.pahk@concert.ee  
Kassandra Kütt Turundusspetsialist kassandra.kytt@concert.ee  
Ann Mäekivi Reklaamiplaneerija ann.maekivi@concert.ee  
Lauri Aav Meediajuht lauri.aav@concert.ee  
Eva Nukk Kujundaja eva.nukk@concert.ee  
Everi Vähi Kujundaja everi.vahi@concert.ee  
Madli Vallikivi-Päts Keeletoimetaja madli.vallikivi@concert.ee  
Tiina Talts Keeletoimetaja (lapsehoolduspuhkusel)    
Ave Kinks Piletikassapidaja    

Finantsosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Ruta Juzulenaite Finantsjuht ruta.juzulenaite@concert.ee 6 147 726
Liina Lääts Raamatupidaja liina.laats@concert.ee 6 147 722
Hille Valdmaa Palgaarvestaja hille.valdmaa@concert.ee 6 147 724
Anar Allaste Assistent anar.allaste@concert.ee 6 147 723

Estonia kontserdisaal

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Infolaud   infolaud@concert.ee 6 147 705
Virve Hallik Peaadministraator virve.hallik@concert.ee 6 147 771
Margit Alesmaa Administraator margit.alesmaa@concert.ee 6147 772
Voldemar Arder Pealavameister lava@concert.ee 6 147 774
Meelis Tinno Helitehnik    
Mattias Kittask Valgustaja - lavameister    
Veiko Kittask Valgustaja - lavameister    
Meriino Rammo Lavameister    

Pärnu kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Marika Pärk Kontserdimaja juht marika.park@concert.ee 4 455 805
Kadri Press Sekretär kadri.press@concert.ee 4 455 804
Margus Luur Haldusjuht margus.luur@concert.ee 4 455 803
Eveli Loorents Müügijuht eveli.loorents@concert.ee 4 455 808
Jaana Kaljulaid Peadministraator jaana.kaljulaid@concert.ee 4 455 807
Infolaud   pmk.infolaud@concert.ee 4 455 810
Vilve Nõmmik Kohviku juhataja vilve.nommik@concert.ee 4 455 815

Vanemuise kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Kulvo Tamra Kontserdimaja juht kulvo.tamra@concert.ee 7377 535
Marje Metsis Toimetaja - sekretär marje.metsis@concert.ee 7377 530
Piret Villmann Müügijuht piret.villmann@concert.ee 7377 538
Tuuli Seim Peaadministraator tuuli.seim@concert.ee 7377 533
Astrid Vakker Administraator astrid.luik@concert.ee 7377 555
Ülle Lehtmäe Koolikontsertide produtsent ylle.lehtmae@concert.ee 7377 546

Jõhvi kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Piia Tamm Kontserdimaja juht (lapsehoolduspuhkusel) piia.tamm@concert.ee +372 334 2010
Marika Pärk Kontserdimaja juhi KT marika.park@concert.ee  
Urmi Püve Sekretär urmi.puve@concert.ee +372 334 2009
Svetlana Skrebneva Müügijuht svetlana.skrebneva@concert.ee +372 334 2007
Anastassia Makarova Müügijuhi assistent anastassia.makarova@concert.ee +372 334 2006
Ljudmilla Giljova Produtsent ljudmilla.giljova@concert.ee +372 334 2015
Jüri Leemets Peaadministraator (saalide ja tehnika rent) jyri.leemets@concert.ee +372 334 2005
Infolaud   JKM.Infolaud@concert.ee +372 334 2003

Eesti Rahvusmeeskoor

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Indrek Umberg Eesti Rahvusmeeskoori juht indrek.umberg@concert.ee 6147 781
Anu Huntsaar Juhi assistent anu.huntsaar@concert.ee 6147 783
Mikk Üleoja Dirigent mikk.yleoja@concert.ee  
Rene Keldo Administraator rene.keldo@concert.ee 6147 783
Pille Ernesaks Noodikoguhoidja - arhivaar pille.ernesaks@concert.ee 6147 776

Hortus Musicus

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Andres Mustonen Hortus Musicuse kunstiline juht hortus@concert.ee  
Robert Staak Produtsent robert.staak@concert.ee