Inimesed

SA Eesti Kontsert

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Kertu Orro juhatuse liige kertu.orro@concert.ee +372 614 7700
Silver Kuusik kommunikatsioonijuht silver.kuusik@concert.ee +372 5303 2991
Arno Jevgrafov haldusjuht arno.jevgrafov@concert.ee +372 5330 8332
Reelika Jaanverk sekretär-juhiabi reelika.jaanverk@concert.ee +372 614 7700
Vallo Vanaaseme jurist vallo.vanaaseme@concert.ee

Muusikaosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Maarit Kangron peaprodutsent maarit.kangron@concert.ee +372 5366 7251
Lauri Aav produtsent lauri.aav@concert.ee +372 502 2177
Tuuli Metsoja produtsent tuuli.metsoja@concert.ee  +372 511 6308
Gerde Kadi Kuusk produtsendi assistent gerde.kadi.kuusk@concert.ee +372 5750 1512
Kaisa Kroon produtsendi assistent kaisa.kroon@concert.ee +372 5330 2776
Evelin Kõrvits muusikateadlane evelin.korvits@concert.ee

Logistikaosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Mart Schifrin logistikajuht mart.schifrin@concert.ee +372 614 7741
Vambo Jagodin autojuht +372 515 4401
Ivar Kaadu autojuht +372 5194 1662
Janno Sillat autojuht +372 5380 4202
Kaisa Kullamäe haldusspetsialist kaisa.kullamae@concert.ee +372 5596 1006

Turundus- ja müügiosakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Riina Aamisepp turundusjuht riina.aamisepp@concert.ee +372 5307 8268
Jelena Poverina-Tšernõh kommunikatsioonispetsialist jelena.poverina@concert.ee +372 53 030 3858
Laura Põldma turundusspetsialist laura.poldma@concert.ee
Annaliis Heinla turundusspetsialist annaliis.heinla@concert.ee
Madli Vallikivi-Päts infotoimetaja madli.vallikivi-pats@concert.ee +372 614 7761
Kleer-Keret Tali turundusdisaini spetsialist kleer-keret.tali@concert.ee
Eva Nukk kujundaja eva.nukk@concert.ee +372 614 7754
Merje Müürsepp-Kuntu piletimüügiadministraator merje.kuntu@concert.ee +372 614 7761
Ave Kinks piletikassapidaja kassa2@concert.ee +372 614 7765

Raamatupidamise osakond

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Ruta Juzulenaite finantsjuht ruta.juzulenaite@concert.ee +372 5301 7766
Liina Lääts raamatupidaja liina.laats@concert.ee
Aili Toonverk raamatupidaja aili.toonverk@concert.ee +372 6 147 723

 

Estonia kontserdisaal

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Virve Hallik peaadministraator virve.hallik@concert.ee +372 614 7771; +372 5193 3329
Laine Uibopuu infotöötaja infolaud@concert.ee +372 614 7705
Hiise Orro infotöötaja infolaud@concert.ee +372 614 7705
Ene Randvee infotöötaja infolaud@concert.ee +372 614 7705
Voldemar Arder vanemlavameister lava@concert.ee +372 614 7774
Meriino Rammo lavameister
Juri Seredenko lavameister-valgustaja +372 614 7774
Rando Mälton helitehnik rando.malton@concert.ee +372 511 9699
Andres Leesik klaverihäälestaja
Galina Popel puhastusteenindaja
Sania Denissova puhastusteenindaja
Valentina Voronaja puhastusteenindaja

 

Pärnu kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Marika Pärk kontserdimaja juht marika.park@concert.ee +372 445 5805; +372 520 7566
Margus Luur haldusjuht margus.luur@concert.ee +372 445 5803; +372 510 6559
Eveli Loorents müügijuht eveli.loorents@concert.ee +372 445 5808
Jaana Kaljulaid peaadministraator jaana.kaljulaid@concert.ee +372 445 5807
Ave Martin valgustaja ave.martin@concert.ee +372 445 5811
Margus Heinsoo helitehnik margus.heinsoo@concert.ee +372 445 5813
Meelis Kiviselg lavameister meelis.kiviselg@concert.ee +3724455823
Krädli Mihhailova vanempiletikassapidaja pilet.pkm@concert.ee +3724455800
Marika Mäeväli infotöötaja pkm.infolaud@concert.ee +372 445 5810
Sigrid Schants infotöötaja  pkm.infolaud@concert.ee +372 445 5810
Malle Väli infotöötaja  pkm.infolaud@concert.ee +372 445 5810
Birgit Mõttus kohviku juhataja birgit.mottus@concert.ee +372 445 5815
Anne Jõesaar-Pakka kohviku teenindaja +372 445 5849
Pille Koppel kohviku teenindaja +372 445 5849
Siim Artur Kalvet majahoidja

Vanemuise kontserdimaja

 

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Sander Tamm kontserdimaja juht sander.tamm@concert.ee +372 737 7535
Marje Metsis sekretär-toimetaja marje.metsis@concert.ee +372 737 7530
Piret Villmann müügijuht piret.villmann@concert.ee +372 737 7538
Tuuli Seim peaadministraator tuuli.seim@concert.ee +372 737 7533; +372 737 7555
Astrid Vakker administraator astrid.luik@concert.ee +372 737 7533; +372 737 7555
Ülle Lehtmäe koolikontsertide produtsent ylle.lehtmae@concert.ee +372 737 7546
Tiina Sõrmus vanemkassapidaja pilet.vkm@concert.ee +372 737 7536
Aile Aadla kassapidaja pilet.vkm@concert.ee +372 737 7536
Mait Karm helitehnik-helirežissöör maitkarm@hotmail.com +372 518 9943
Alo Õun lavameister-autojuht
Allan Urvet valgustaja-lavameister allan.urvet@concert.ee +372 737 7539
Remi Teras valgustaja-lavameister +372 737 7539
Rauno Kruus lavameister +372 737 7539
Mikk Männaste video- ja projektsioonitehnik mikk@vanemuine.ee +372 744 0177
Urmas Taniloo orelitehnik
Merle Aadla puhastusteenindaja
Viktoria King puhastusteenindaja
Monika Ojamaa puhastusteenindaja

 

Jõhvi kontserdimaja

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Mihhail Kastritski kontserdimaja juht mihhail.kastritski@concert.ee +372 334 2010
Jüri Leemets peaadministraator jyri.leemets@concert.ee +372 334 2005
Urmi Püve sekretär urmi.puve@concert.ee +372 334 2009
Anastassia Kozulina müügijuht anastassia.kozulina@concert.ee +372 334 2006
Aleksandr Platunov valgustaja-lavameister aleksandr.platunov@concert.ee +372 334 2027
Riho Unt lavameister-helitehnik riho.unt@concert.ee +372 334 2008
Oleg Markitahhin vanemlavameister oleg.markitahhin@concert.ee +372 334 2025
Pavel Nerman kinotehnik-lavameister pavel.nerman@concert.ee +372 334 2017
Elbe Kaste kassapidaja elbe.kaste@concert.ee +372 334 2000
Irina Adaikkina kassapidaja irina.adaikkina@concert.ee +372 334 2000
Rita Kirpu infolaud JKM.Infolaud@concert.ee +372 334 2003
Aigi Orro infolaud JKM.Infolaud@concert.ee +372 334 2003
Tamara Part infolaud JKM.Infolaud@concert.ee +372 334 2004
Tiia Jagula infolaud JKM.Infolaud@concert.ee +372 334 2003
Aili Mooses infolaud JKM.Infolaud@concert.ee +372 334 2004
Leonida Rjazantseva puhastusteenistus +372 334 2033
Valentina Gribanova puhastusteenistus +372 334 2033
Galina Zhdanova puhastusteenistus +372 334 2033
Marianne Kullus puhastusteenistus +372 334 2033
Janika Lentso puhastusteenistus +372 334 2033

Eesti Rahvusmeeskoor

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Jana Moosar Eesti Rahvusmeeskoori juht jana.moosar@concert.ee +372 6147 781
Anu Huntsaar juhi assistent-toimetaja anu.huntsaar@concert.ee +372 6147 783
Mikk Üleoja dirigent mikk.yleoja@concert.ee
Rene Keldo administraator rene.keldo@concert.ee
Arvo Aun noodikoguhoidja

Hortus Musicus

Nimi Amet E-mail Telefoni nr.
Väravatorn üldkontakt hortus@concert.ee +372 644 0719
Robert Staak produtsent robert.staak@concert.ee
Tõnis Kuurme instrumentalist-solist
Valter Jürgenson instrumentalist-solist
Tõnis Kaumann solist-vokalist, kontsertide koordineerimine
Imre Eenmaa instrumentalist-solist
Anto Õnnis solist-vokalist
Taavo Remmel instrumentalist-solist
Olev Ainomäe instrumentalist-solist
Riho Ridbeck instrumentalist-solist
Peeter Klaas instrumentalist-solist
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.