Suure publikuhuvi tõttu kolib I Virtuosi Italiani kontsert Estonia kontserdisaali

Et kõik huvilised saaksid osa Itaalia barokihiidude I Virtuosi Italiani esinemisest tõstetakse nende kontsert Mustpeade maja välja müüdud saalist Estonia kontserdisaali, kus on ruumi rohkem ja praeguseid olusid arvestades kogunemine turvalisem. Müügile tulid ka lisapiletid.

Kontsert on eranditult pühendatud Antonio Vivaldi loomingule, tähtteosena kõlab suurmeistri „Le Quattro Stagioni“ ehk „Neli aastaaega“. Tegu on tänavuse MustonenFesti võimsa lõppakordiga Tallinnas.

I Virtuosi Italiani kontsert algab Estonia kontserdisaalis laupäeval, 5. veebruaril kell 19.30 – pool tundi tavapärasest hiljem. Festivali korraldav Eesti Kontsert hoolitseb ka selle eest, et siiski Mustpeade majja saabuvad inimesed jõuaksid õigeaegselt kontserdi uude toimumispaika.

Mainekas Itaalia barokkorkester I Virtuosi Italiani tegutseb Veronas alates 1989. aastast. Orkester on osalenud Veneetsia Püha Markuse kiriku kontserdisarjades, salvestanud üle saja plaadi ning pälvinud tunnustust esitustraditsioone ja vanu instrumente austavate ajalootundlike ettekannete eest. Nende kontserte on alati krooninud kriitikute ja avalikkuse vaimustav tunnustus. Muusikud mängivad rariteetsetel itaalia ajaloolistel pillidel, vanimad neist pärinevad 17. sajandi algupoolest.

Kontsert toimub koostöös Itaalia Suursaatkonnaga.

Täna, 3. veebruaril astub MustonenFesti raames Tallinna Filharmoonia Mustpeade majas üles ainulaadne Läti õigeusu kiriku meeskoor Logos, kes kannavad edasi ortodoksi kirikumuusika iidseid traditsioone, mille sügav vaimsus kõnetab kuulajaid elavalt ka tänasel päeval.

Vaata kogu kava: https://eestikontsert.ee/festivalid/mustonenfest-2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika