Selgusid Eesti Kontserdi mentorprogrammis LIFT osalejad

Äsja selgusid need kolm noort muusikut, kes osalevad Eesti Kontserdi uues mentorprogrammis LIFT ning koguvad teadmisi, mis aitavad neil edasises muusikuelus võimalikult silmapaistvaks ja edukaks kasvada.

Mentorprogrammis osalevad noor laulja Annabel Soode, kitarrist Harald Trass ning viiulimängija Karl Jõgi. Žürii otsus nende kolme muusiku edasipääsemise osas oli üksmeelne.

„Meil on hea meel, et huvi mentorprogrammi vastu oli väga suur. Programmis soovis osaleda arvukalt noori talente, nende hulgast pidime välja valima kolm. Kõik kandidaadid on pühendunud, toredad ja andekad inimesed. Žürii kaalus mitmeid aspekte, et leida nende hulgast just need kolm, kellele seda programmi on praegusel hetkel kõige rohkem vaja,“ ütles LIFTi ellukutsuja ja žürii esindaja Maarit Kangron.

„Andekad ja vahvad on ka kõik need noored interpreedid, kes sel korral valituks ei osutanud. Loodan siiralt, et ka nende lavatee saab olema helge ning ehk avaneb neil võimalus oma teadmisi täiendada järgmisel korral,“ lisas ta.

Programm LIFT pakub noortele muusikatalentidele karjääristrateegia planeerimiseks vajalikke oskusi ning jagab näpunäiteid selle kohta, kuidas ehitada üles edukas lavakarjäär, arvestades kõiki aspekte, mis seda rohkemal või vähemal määral mõjutavad. LIFT on kutsutud ellu selleks, et toetada erakordselt andekaid artiste, kelle tulevikusoov on olla osa muusikaelust ning esineda suurtel lavadel. Teadmised, mis eduka muusikukarjääri kujundamisel kasuks tulevad, ulatuvad eluloo kirjutamisest vaimse tervise hoidmise, turunduse ja kontserdikorralduse põhitõdedeni. LIFT tuleb andekatele noortele appi ning pakub väärtuslikke kohtumisi ja koolitusi, mis aitavad kokkuvõttes edu saavutada.

Lisaks praktilistele koolitustele saab projekti võitja ka rahalise preemia ning eraldi honoreeritud soolokontserdi, millest valmib ka täispikk videosalvestis.

Mentorprogramm algab uue aasta hakul ning kestab suveni.

Programmis LIFT osalevate muusikute pildid leiate manusest.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika