Kontsertlavastus “Mr. Georg Ots” etendus Moskva Helikon-Opera teatris

EESTI KONTSERDI PRESSITEADE 28.09.2019

Kontsertlavastus “Mr. Georg Ots” etendus Moskva Helikon-Opera teatris

Sel nädalal etendus Moskvas Helikon-Opera teatris suvel Saaremaa ooperipäevadel esietendunud kontsertlavastus “Mr. Georg Ots”.

25. ja 26. septembri õhtu tõi Moskva Helikon-Opera teatri suure saali publikut täis. Saal oli viimse kohani välja müüdud ning kontsertetendus “Mr. Georg Ots” pälvis sooja vastuvõtu. Unustamatu Georg Otsa elust jutustav etendus paljastas nii mõnegi saladuse ning andis põhjaliku ülevaate legendaarse laulja keerulisest eluteest. Muusika, mis etendusel kõlas, puudutas publikut ning kutsus esile liigutuspisara.

Ühtviisi soojalt võeti vastu etenduses kõlanud “Saaremaa valss”, filmist “Mister X” tuttav aaria, “Don Quijote võitluslaul” ja teised unustamatud palad. Kontsertetendus lõppes tormilise aplausi ning kestvate bravo-hüüete saatel. Eesti solistidest särasid Helikoni ooperiteatri laval Heli Veskus ja René Soom, kelle muusikaline virtuoossus pälvis publiku tänu ja tunnustuse.

Kontsertlavastus “Mr. Georg Ots” esietendus sel suvel Saaremaa ooperipäevadel ning valmis Eesti Kontserdi ja Moskva Helikon-Opera koostöös. Etenduse lavastas Dmitri Bertman.

Fotod: Moskva Helikon-Opera

———
Silver Kuusik
Eesti Kontsert
56915689
silver.kuusik@concert.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika