VOCA PEOPLE. Cosmic Tour (Iisrael) 

  • Teisipäev, 3.10
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja

Tutvustus

VOCA PEOPLE  

Cosmic Tour 

(Iisrael) 

 

See energiast ja huumorist pakatav rahvusvaheline muusikasensatsioon hõlmab üle saja ülipopulaarse hiti, muu hulgas Madonnalt, Michael Jacksonilt, Queenilt ja isegi Mozartilt! Ei mingeid pille, ei mingeid heliefekte – see on maailmatasemel a cappella, lihtsalt kaheksa uskumatult andekat laulvat koomikut, keda on oma silmaga näinud üle kolme miljoni vaimustunud vaataja enam kui 40 riigist. 

 

Silmapaistva teatrielamuse eest antava auhinna Lucille Lortel Awards (New York) võitjad ja Tel Avivi Eurovisiooni lauluvõistluse avatseremoonial osalenud artistid tulevad meile külla uue etendusega, mille nimi on Cosmic Tour – tegemist on uskumatult naljaka muusikalise koguperekomöödiaga otse Broadwaylt, mille vaatad lõpuni ühe hingetõmbega ja mis ei jäta kedagi külmaks. 

 

Voca People on enneolematu kontsert teisest maailmast, mis ühendab vokaalhelisid, a cappella laulu, komöödiat ja beatbox’i kunsti. Tule koos VOCA PEOPLE’iga kosmosereisile muusikaplaneedile VOCA ja koge muusikalist teekonda kontserdil, mis paneb sind naerma, plaksutama ja täiest kõrist kaasa laulma! 

 

“Kõigi aegade parim show” 

Late Night with Jimmy Fallon 

 

“Kuldkõridest tulnukad!“ 

Le Parisien 

 

“LIHTSALT SUUREPÄRANE! NOKAUT!” 

The New York Times 

 

Ürituse koduleht: https://fb.me/e/2wMnEMDsH 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika