VIVA LATINO

  • Laupäev, 2.03
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • SIA Impresario

Tutvustus

JAVIER FERNÁNDEZ CRUZ
Hispaania ja latiinomuusika ansambel LOS NENS ja Kuuba tantsuduett DEEPLY LATIN

kontsertrännakul VIVA LATINO

Ansambel Los Nens on ainulaadne Hispaania ja latiinomuusikat mängiv kollektiiv, mille liider ja apologeet Javier Fernández Cruz on pärit Madriidist. Oma missiooniks peab mees tutvustada kogu maailmale hispaaniakeelsete riikide ja piirkondade muusikalisi traditsioone.

Kontsertprogrammi VIVA LATINO kuuluvad autentsed hispaaniakeelsed laulud ja tantsud, mis viivad teid muusikalisele rännakule Hispaaniasse ning Ladina-Ameerika riikidesse. Kuulda saab rumba-flamenko rütme, Hispaania folkmuusika helisid, Mehhiko boolero ja kütkestava Argentiina tango meloodiaid, loomulikult ka kuulsa Buena Vista Social Club’i repertuaarist revolutsiooni-eelset Kuuba muusikat ning traditsioonilisi Kuuba laule tänapäevases võtmes.

Kontserdikülastajatel on võimalus kuulda tõeliselt autentseid latiino helisid, mida tekitavad akustiline hispaania kitarr, basskitarr, trummid, erinevad afro ja latiino perkussioonid, samuti puhkpillid trompet ja tromboon, mis täidavad selle kuumaverelise muusika erilise kirglikkusega.

Lummava lisavarjundi loovad šõuprogrammile selle erikülalised: perkussionist Miguel Hernandez Giraldi Tšiilist ning professionaalne šõuduett Deeply Latin etteastega Vabaduse saarelt, Kuubalt ‒ Mailevis Ortega Fernandez ja Matsue Castellano, kes näitavad külastajatele kõikvõimalikke Kuuba tantsustiile ning lavakunsti. Nende tantsuetteasted on tulvil energiat ja elurõõmu ning nad täiendavad ansambli Los Nens latiinopäraseid helisid selliste autentsete Kuuba löökpillidega nagu klaves ja guiro.

Kutsume teid kuumaverelisele ja kaasahaaravale fiesta’le, kus kõlavad Hispaania ja Ladina-Ameerika muusikarütmid!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika