Viimased jõulupuud

  • Pühapäev, 30.12
  • 15:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Traditsiooniline aastavahetuse hittkomöödia «Viimased jõulupuud» on tagasi kinoekraanidel, kuid seekord viimast korda.

Kui 2010. aastal linastus esimene film «Jõulupuud», ei osanud keegi arvata, et see osutub nii edukaks. Nüüd ootavad kõik filmisõbrad enne igat aastavahetust järjekordse filmi linastust.

Filmi viimases osas astuvad üles nii uued tegelased kui toimub kohtumine vanade tuttvate Borisi (Ivan Urgant), Ženja (Sergei Svetlakov), lumelaudur Dimaga (Aleksander Golovin) ja tema parima sõbra Griša (Aleksander Domogarov jr), onu Jura (Dmitri Nagiev), Andrei (Daniil Vahrušev), tema ema (Jelena Jakovleva) ja Lumehelbekese Marinaga (Julia Aleksandrova).

Boriss saab teada, et tema hea sõber Ženja kavatseb oma perega kolida Jakuutiasse. Kõige hullem on see, et Borissil on kõigest paar päeva, tõestamaks sõbrale, kui väga ta temast hoolib ja et Ženja ümber veenda. Aasta eest sünnitanud Lumehelbeke Marina peab aastavahetuse vastu võtma üksiku vanataadiga, kellest ei hooli enam sõbrad ega sugulased. Isegi vanataadi pahur iseloom ei hirmuta Marinat, sest Lumehelbeke on ju kohustatud hoolitsema üksiku vanataadi eest.

Andrei peab tegema kõik selleks, et onu Jura saaks lõpuks on hirmudest võitu ja paluks Andrei ema kätt. Paraku läheb kõik untsu ning Andrei ja onu Jura valmistuvad kahekesi aastavahetust vastu võtma räämas metsamajas. Samal ajal lahendab Permis oma armuprobleeme suusataja Griša, kellele tõttab loomulikult appi lumelaudurist sõber Dima. Aastavahetust võtavad nad vastu kiirsöögikohas, kus töötab Griša uus pruut.

Viis omavahel seotud uut pöörast lugu panevad teid tegelastele kaasa elama ja mõtlema sellele, mis elus tegelikult oluline. Vana-aasta õhtu eel ei tohi unustada, et peamine pole kus ja kuidas uut aastat vastu võtad, vaid kellega.

Kinodes alates: 28.12.2018
Filmi pikkus: 1h 45 min

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika