Vali tõde

  • Reede, 1.03
  • 19:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Nad on su parimad sõbrad. Nende seltsis võid alati jääda iseendaks, sa ei pea teesklema, sest nad aktsepteerivad sind sellisena, nagu sa oled. Nad on alati abivalmis ja sulle toeks. Sa tunned neid juba nii kaua, et ei mäletagi enam, millal esmakordselt kohtusite. Teil on koos alati nii huvitav ja lõbus. Olete üheskoos palju läbi elanud ja enda arvates tunnete üksteist niivõrd hästi, et võite olla üdini ausad, sest keegi ei mõista teid hukka… kuid paraku siiski…

Kõik olnuks hästi, kui mitte üks avameelne mäng, mida otsustavad õhtusöögilauas mängida seitse head sõpra – kolm abielupaari ja üks poissmees. Mängu reeglid on lihtsad: kui heliseb mobiiltelefon, tuleb see panema valjuhääldi peale, saabuvad sõnumid aga kõigile ette lugeda. Esmalt lihtsana tundunud mäng osutub aga jube keeruliseks. Selgub, et kõigil on siiski luukered kapis. Ilmsiks tulevad saladused tekitavad hulganisti kentsakaid, piinlikke ja hirmnaljakaid olukordi.

Kinodesse jõuab kultuskomöödia ’’Kaalust alla’’ lavastaja Aleksei Nužnõi uus linateos ’’Vali tõde’’. Tegu on vene versiooniga 2016. aastal linastunud Itaalia tragikomöödiast ’’Täiuslikud võõrad’’, mis meenutab kõigile, igaühel meist on kolm elu: avalik, privaatne ja salajane.

Kinodes alates: 22.02.2019 Filmi pikkus: 1h 36 min
Žanr: komöödia
Film on vene keeles eestikeelsete subtiitritega.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.