Valeri Meladze (jääb ära või lükkub edasi)

  • Esmaspäev, 21.03
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Event Leader (event.leader.tallinn@gmail.com)

Tutvustus

SA EESTI KONTSERDI AVALDUS 26. veebruaril 2022

Eesti Kontsert mõistab üheselt hukka Venemaa ja Valgevene agressiooni Ukrainas. Oma meelsuse väljenduseks on Estonia teatri- ja kontserdimaja eilsest Ukraina lipuvärvides.

Ühtlasi ütleb Sihtasutus Eesti Kontsert üles kõik Venemaa ja Valgevene esinejate ja muusikaliste kollektiividega sõlmitud või sõlmimisel olevad lepingud. Otsus puudutab nii Eesti Kontserdi enda programmi kui ka meie kontserdimajade rentnikke. See tähendab, et Venemaa ja Valgevene kodakondsusega artiste Estonia kontserdisaali ning Tartu Vanemuise, Pärnu ja Jõhvi kontserdimajadesse esialgu kuni hooaja lõpuni esinema ei lubata. Eesti Kontserdiga on solidaarsed ka Peterburi Jaani kiriku töötajad, kes seisavad sõja vastu ja on Ukraina taga.

„Mõistame, et see otsus võib tunduda Venemaa ja Valgevene muusikutele ja kultuuriintelligentsile ülekohtusena, sest kultuuri ja poliitikat on ju ikka püütud lahus hoida. Tänases sõjaolukorras ei ole meil muud valikut. Loodame, et see otsus survestab kahe agressorriigi kultuuriintelligentsi oma riigijuhtidele aru pähe panema ja lõpetama viivitamatult sõda Ukrainas,“ lausus Eesti Kontserdi juht Kertu Orro.

Sihtasutus Eesti Kontsert on Eesti suurim ja vanim kontserdikorraldaja, kes haldab kontserdimaju Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Peterburis.

/////

 

 

Seoses kontserdikeelu kehtestamisega Eesti valitsuse poolt märtsis 2021 lükatakse edasi Valery Meladze turnee (25.03.2021 Tartus, 26.03.2021 Tallinnas ja 27.03.2021 Jõhvis): 20.03.2022 Tartus, 21.03.2022 Jõhvis ja 24.03.2022 Tallinnas. Varem ostetud piletid kehtivad uueks kuupäevaks ja neid ei pea vahetama.

Korraldaja palub vabandust ja loodab teie mõistmisele.

Kui te pole uue kuupäevaga rahul, palume teil kirjutada taotlus pileti tagasimaksmiseks.

Taotluse vorm on saadaval sündmuse lehel alates 01.03.2022.

Taotlusi võetakse vastu ja vaadatakse läbi ainult ajavahemikul 01.03.2022 kuni 12.03.2022

Maksmise vahendid tehakse mitte hiljem kui 5 päeva enne sündmust.

Lisaküsimuste korral võtke palun ühendust ürituse korraldajaga:

Event Leader OÜ

Event.Leader.Tallinn@gmail.com

Täname mõistva suhtumise eest ja ootame teid kontsertidele!

 

—-

Valeri Meladze Tallinnas ja Jõhvis uue kavaga «Vaba lend»(«Свободный полет») !

Piletid müügil ainult internetis: www.ostapilet.ee

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.