Unenägude meistrid (vene keeles)

  • Pühapäev, 11.10
  • 15:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Minna elu pööratakse pahupidi, kui isa uus kihlatu Helena ja tolle tütar Jenny ta koju kolivad. Uus kasuõde Jenny osutub kohutavaks ja Minna on õnnetu. Ta tahab Jennyst vabaneda! Minna avastab ühel ööl, et unenägude taga on maailm, kus unenägude meistrid teatrilavadel meie unenägusid loovad. Nii saab ta teada, kuidas Jenny unenägusid mõjutada. Kuid teiste inimeste unenägudesse sekkumisel on tagajärjed ning kui Minna ühel ööl liiga kaugele läheb, ei ärkagi Jenny enam. Seega Minna peab veel viimast korda unenägude maailma sisenema, et Jenny ja oma uue pere päästmiseks unenägudega silmitsi seista.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Kristel Aaslaid (Minna), Margus Prangel (Gaff), Nete Tiitsaar (Jenny), Kristiine Truu (Helen), Indrek Taalmaa (Inspektor), Kadi Toom (Karen), Priit Öövel (John), Tauno Hints (Lavastaja).

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Industrial Productions. Dublaažiprodutsent Andrus Kasesalu, helirežissöö Oleg Davidovich, tõlkija Jaanus Jõekallas. Filmi tunnusloo „Päev ilma sinuta“ esitab Kadi Toom.

 

P 11.10 kell 13:00 ja P 18.10 kell 14:30 eesti keeles
P 11.10 kell 15:00 ja N 22.10 kell 15:00 vene keeles
Žanr: komöödia, seiklus, animatsioon
Filmi pikkus: 1t 21min

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika