SÕBRAPÄEVA ERIPAKKUMINE

  • Neljapäev, 3.12
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja

Tutvustus

Esitajad:

Hea muusikasõber!

Üllata oma sõpra kontserdipiletiga!

29.jaanuarist kuni 14.veebruarini on valik Eesti Kontserdi kontserte Pärnu kontserdimajas müügil sõbrahinnaga.

Piletit internetist ostes sisesta parool: KONTSERDIMAJA SÕBER

Sooduspiletid on müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja Pärnu kontserdimaja kassas (parooliga).

Allpool leiate kontsertide valiku ja soodushinnad.

 

T 02.02.21 kl 19:00 Kontserdisari„i nagu interpreet“. Iris Oja (metsosopran), Endrik Üksvärav (tenor), Indrek Vau (trompet), Peep Lassmann (klaver)

Kõlab valik Veljo Tormise rahvaviisiseadeid ja eesti poeetide tekstidele kirjutatud loodusminiatuure. Lisaks Veljo Tormise originaalloomingule tuleb esiettekandele Ülo Kriguli uudisteos kahelevokaalile, trompetile ja klaverile, mis on inspiratsiooni saanud just Tormise loomingust.

Sooduspilet 10 (tavapiletid 15 / 12)

 

R 12.02.21 kl 19:00 Kristjan Randalu (klaver)

Kavas: Schumann. „Dichterliebe“ („Poeedi armastus“) Kristjan Randalu töötluses.

Sooduspilet 10 (tavapiletid 15 / 12)

 

K 03.03.21 kl 19:00 Kontserdisari „Jazzical“. Kadri Voorand Chamber Music Ensemble

Kadri Voorand (laul, klaver), Mihkel Mälgand (bass, kontrabass), Marek Talts (kitarr), Egert Leinsaar (viiul), Maaren Vihermäe (viiul), Sandra Klimaitė (vioola), Villu Vihermäe (tšello), Ahto Abner (trummid)

Muusikud ei sea stiilipiire, kokku sulatatakse poppi, folki, jazzi ja isegi rokki.

Sooduspilet 14 (tavapilet 20 / 15)

 

T 16.03.21 kl 19:00 Piazzolla 100. NORTANGO

Johan Randvere (klaver), Kirill Ogorodnikov (kitarr), Momir Novakovic (bandoneon), Mari Poll (viiul), Heikko Remmel (kontrabass). Nortango esitab peamiselt Argentiina helilooja Astor Piazzolla (1921-1992) muusikat kaasaegse klassikalise muusika ning džässi võtmes. Piazzolla nuevo tango erineb traditsioonilisest tangost oma džässelementide, eripärase harmoonia ja ootamatute kõlade, kontrapunkti ja kompositsiooni poolest.

Sooduspilet 12 (tavapiletid 17 / 13)

 

N 08.04.21 kl 13:00 Muusikaline noortelugu “Viimane ingel”

muusika: Tauno Aints, tekst: Indrek Hargla, näitleja-lavastaja: Üllar Saaremäe, näitleja: Saara Pius, Pärnu Linnaorkestri muusikud. Lugu Joonasest, kes soovib luua vanaemale sünnipäevakingiks laulu. Kuulnud kord unenäos laulvat tüdrukut, ei jää noormehel muud üle, kui asuda tütarlast otsima. Rännakud müstika ja reaalsuse piiril viivad meid eri ajastutesse – põrkuvad saatused ja muutuvad väärtushinnangud. Joonas peab paljutki taluma, et tüdrukut ja laulu üles leida.

Pilet 10.-

 

N 08.04.21 kl 19:00 Flandria sümfooniaorkester, EmmanuelTjeknavorian (viiul). Dir. Kristiina Poska

Flandria sümfooniaorkester on üks Belgia hinnatumaid orkestreid, kes tellib ja kannab ette uut muusikat, kuid on ennekõike tunnustatud sümfoonilise põhirepertuaari esitajana. Eestit külastab orkester oma uue peadirigendi Kristiina Poska juhatusel, solistiks viiuldaja Emmanuel Tjeknavorian, kes on Eesti lavadel juba kordi meeldejäävalt musitseerinud.

Piletid 25 / 20

 

T 13.04.21 kl 19:00 „Kolm Basso Profundot“ Vladimir Miller, Mihhail Kruglov, Sergei Krõžnenko (basso profundo, Peterburi/Harkov)

Sügavaima häälega meesvokalistidest ehk basso profundo lauljatest moodustatud ansambel on esinenud koos kammerorkestriga Moskva Virtuoosid ja teiste orkestritega. Tänasel kontserdil kõlavad just sellele koosseisule kohandatud seaded saksa, itaalia ja vene autorite loomingust, mille ühisnimetaja on meloodilisus ja südamlikkus.

Sooduspilet 14 (tavapiletid 20 / 15)

 

P 18.04.21 kl 17:00 Oliver Kuusik (tenor), Irina Zahharenkova (klaver)

Valik Chopini nokturne ja ööteemalisi laule prantsuse heliloojatelt Duparc, Fauré, Poulenc

Sooduspilet 10 (tavapiletid 15 / 12)

 

N 22.04.21 kl 19:00 “Klassikatähed” Triinu Piirsalu (viiul), Toomas Oskar Kahur (tuuba) 

Kaastegev Lea Leiten (klaver) 

Sooduspilet 10 (tavapiletid 15 / 12)

 

Eesti Raadio Laste Laulustuudio koorid, VHK keelpilliorkester. Kontserdi juht Tõnu Oja

Kava „Entel-tenteli“ tuntud lauludega, kus äratundmist on nii vanavanematel, vanematel kui ka lastel.
Kõlavad armastatud lastelaulude uued seaded koorile ja orkestrile.

Sooduspilet 10 (tavapiletid 15 / 12)

 

N 20.05.21 kl 19:00 José Cura (tenor)

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, José Cura (tenor), Monika-Evelin Liiv (metsosopran), Rovšan Mamedkulijev (kitarr). Dirigendid José Cura ja Mario De Rose

Eesti Kontserdi hooaja lõppkontserdi kava on koostanud maailmakuulus tenor José Cura. Näeme Curat kolmes rollis: dirigendi, helilooja, ning loomulikult lauljana, kes toob publikuni nii valiku kaunikõlalistest argentiina lauludest kui ka itaalia ooperivaramu pärlid. Eesti esiettekandes kõlab Cura kitarrikontsert, mis on sündinud koroonapandeemia ajal ja kannab lootust, et elava muusika vaikelu peagi lõpeb. Soleerib Vene kitarrivirtuoos Rovšan Mamedkulijev, kellele mõeldes teos on komponeeritud. José Cura sai ooperitenorina maailmas tuntuks 1990. aastate teisel poolel. Eesti publiku ees seisis ta esimest korda 2011. aastal Saaremaa ooperipäevade galakontserdil.

Piletid 30 / 25

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.