Secret Service

  • Laupäev, 9.03
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Lusmir OÜ

Tutvustus

Secret Service on legendaarne 1980ndate bänd, mida imetlevad endiselt  miljonid fännid üle maailma. New wave’i, popmuusika ja sündipopi elemente ühendava Rootsi bändi Secret Service hitid olid eelmise sajandi klassika.

Kas mäletate laulu „Ten O’Clock Postman“? Kas teie või teie vanemad tantsisid loo „Flash In the Night“ saatel?

1979. aastal moodustatud Secret Service saavutas ülemaailmse kuulsuse pärast oma debüütalbumi „Oh Susie“ väljaandmist, mis jõudis kümnete riikide edetabelite tippu.

Secret Service nomineeriti mainekal Rootsi muusikaauhindade konkursil Rockbjörnen kategoorias „Parim Rootsi ansambel“ ja „Parim Rootsi album“, kus võitjad selgitatakse välja avaliku hääletuse teel.

Valdava osa Secret Service’i lauludest on kirjutanud Tim Norell (muusika) ja Bjorn Håkanson (sõnad). Grupi koosseis on aja jooksul muutunud, selle püsivateks liikmeteks on klahvpillimängija Ulf Wahlberg ja Tim Norell.

1980. aastate alguses hakkas üha enam muusikuid tundma huvi elektrooniliste pillide poolt pakutavate võimaluste vastu, mis olid muutunud kättesaadavamaks ja tulnud masskasutusse. Ka Secret Service ei saanud neist trendidest kõrvale jääda. Bändi sound tegi läbi muudatusi. Secret Service arendas välja teistsuguse, meloodilisema, rahulikuma ja modernsema stiili, mis paistis silma arvukate Euroopa artistide massist.

Üks Secret Service’i „visiitkaarte“ – legendaarne melanhoolne ja salapärane lugu „Flash in the Night“ jõudis mitmetesse Euroopa edetabelitesse, Rootsis oli see 12. kohal. Loost „Ten O’clock Postman” sai tohutu hitt kogu Euroopas. Koos lauluga „Oh Susie“ oli see Saksamaa edetabelites 55 nädalat.

Oma tegevusaastate jooksul on Secret Service välja andnud kaheksa albumit, kümneid hitte ja müünud ​​miljoneid plaate üle maailma.

Bänd tegutseb, on loominguliselt aktiivne ja sel sajandil palju tuuritanud. Koos uue vokalisti John Beckeriga on bändi asutajad salvestanud ja välja andnud mitmeid hitte („Go On“, „Secret Mission“, „Lit de Parade“). 2022. aasta novembris andis bänd välja uue albumi, mis koosneb viimase kahe aasta jooksul salvestatud lauludest.

Kui janunete 1980ndate kuldajastu õhustiku järele, soovite näha, kuidas klassika laval ellu ärkab, soovite kogeda ehedat Secret Service’i energiat – siis ärge jätke kasutamata võimalust külastada nende kontserte Tallinnas ja Tartus.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika