Romeo and Juliet & Pink Floyd

  • Kolmapäev, 19.02
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas

Tutvustus

Rahvusvaheline kultuurifond ja Viini tantsuteater esitlevad:
teatraliseeritud tantsuetendus „Romeo ja Julia ning Pink Floydi muusika“

Modernse balleti armastajatele avaneb ainulaadne võimalus näha romantilist etendust „Romeo ja Julia“ tänapäeva võtmes kultusansambli Pink Floyd muusikaga. Originaalne ja meeleolukas etendus on võitnud vaatajate südameid kogu maailmas ning muutnud lähenemist Shakespeare’i aegumatule loole. Lavastust on saatnud vapustav edu ka Euroopas, kus see on saanud laialdast vastukaja.

Rahvusvahelise kultuurifondi (International Cultural Foundation) toetusel on Viini tantsuteater andnud mitu väljamüüdud etendust Itaalias, Norras ja Rootsis, ning esitleb nüüd uhkusega tantsuetendust „Romeo ja Julia“ ka Eestis.

See on maailma ainulaadsemaid ja mastaapsemaid lavastusi, kust ei puudu installatsioonid, rohkelt värvikaid eriefekte, valguse ilutulestik, hämmastavad kostüümid ja romantilised emotsioonid.

Ballett „Romeo ja Julia“ on julgete ideede ja nüüdisaja ühe edukama kultusliku rokkansambli novaatorliku muusika kombinatsioon. Uuenduslikkusest annab tunnitust ka julgus anda etendus maailmalavadel esinevate parimate näitlejate ja meistrite kätte.

Pink Floydi tundepeen muusika – kuulsa ansambli legendaarsed hitid „Another Brick In The Wall“, „Money“, „Time“, „Comfortably Numb“ jt –, ebatavaline plastika, Julia elegantne ja nõtke tants, Romeo hämmastav koreograafia,  dekoratsioonide asemel valgusefektid ja videoinstallatsioonid! Kõik see viib vaataja Shakespeare’i surematusse loosse Veronast pärit kahest armastajast ning muudab vaataja ettekujutust kaasaja klassikalisest teatrist, laseb seda näha teise nurga alt.

Lavastus „Romeo ja Julia“ on puhas kunst. Kahtlemata hämmastab see vaatajaid ja lummab neid, kelle jaoks see on esimene kokkupuude kunsti iluga. Valgus, varjumäng ja kõrgtasemel tants – suurepärane etendus täis vaatemängulisust, liikumiskunsti ja muusikat!

Lisainfo: http://romeo.incultfund.com/home-est/

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.