Rolf Roosalu. Tribute to Bee Gees

  • Teisipäev, 26.10
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • SOLE MTÜ

Tutvustus

Esitajad:

Solist: Rolf Roosalu
Bänd: Rain Rämmal (klahvpillid), Pent Järve (kitarr), Janno Trump (bass), Mairo Marjamaa (saksofon), Karl-Juhan Laanesaar (trummid)
Taustavokaal: Eleryn Tiit, Inga Tislar, Karl-Erik Tamme
Heli: Otto-Karl Vendt

Esmakordselt saab Eestis suurel laval kuulda kodumaise artisti esituses maailmakuulsa diskoansambli Bee Gees tantsuhitte! Neljal sügisõhtul taaselustab Rolf Roosalu koos suurepärase live-bändiga diskokuningate muusika laval – kõlavad ansambli aegumatud hitid, mis juba aastakümneid tantsuplatse on vallutanud.

Bee Gees oli kolme venna bänd, kes on ajalukku kirjutanud laulud nagu „Stayin’ Alive“, „How Deep Is Your Love“, „Tragedy“, „You Should be Dancing“, „Words“, „To Love Somebody“ jt … Nende edukas karjäär sai aga erilise hoo sisse pärast „Saturday Night Fever“ filmi ja soundtrack’i.

Rolf Roosalu, kes on varemgi väiksematel kontsertidel Bee Geesi laule esitanud, on suurepärane artist, esitamaks nende muusikat ülima professionaalsuse ja säraga just nii nagu need laulud omal ajal kõlasid. Neljal kontserdil saab kuulaja viia end mõneks ajaks tagasi otse 70ndate ja 80ndate diskopalavikku, nautida glamuurset show’d ja legendaarset muusikat!

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.