”Rock Hitid” – IP Orchestra

  • Reede, 8.12
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja

Tutvustus

Sankt-Peterburi sümfooniaorkester (IP Orchestra) Igor Ponomarenko dirigeerimisel – see on bränd mitte ainult Venemaal, vaid ka lähi- ja kaugvälismaal. Kollektiiv on esinenud viiel kontinendil, maailma parimatel kontserdiväljakutel ja on pälvinud kiitvaid hinnanguid nii kriitikutelt kui ka kontserdikülastajailt.

Igor Ponomarenko, kes on nii orkestri dirigent kui ka rajaja, on maailma klassikalises muusikas tuntud isiksus. Just tema oli 13 aasta vältel maailmakuulsa „Terem Kvarteti“ solist selle algusaegadest peale.

Rock-show „Sümfoonilised rock hitid“ kavas on kaasaegsed rockilood. Kõrgprofessionaalsete muusikute võimsas esituses kuulete viiulite külluslikke ja altviiulite madalaid helisid, sarmikaid tšellosid, võimsaid kontrabasse ning rock’n’rollilikku trummirütmi.
Kõik see muudab kontsert-show „Sümfoonilised rock hitid“ külluslikuks ja värvikaks andes legendaarsele rockmuusikale veelgi plahvatuslikuma iseloomu.

Kuulajad saavad unikaalse võimaluse nautida Venemaa parimaid rocki hitte. Eesseisev kontsert tõotab tulla nii ere, et külastajad saavad kogeda ehtsat draivi. Sümfooniaorkestri „IP Orchestra“ muusikud esitavad arranžeeringuid nii meisterlikult, et suudavad teid taas ja taas üllatada rock-hittide meeletu kõlaga!

Selle sümfooniaorkestri iga esinemine täidab kuulajad positiivsete emotsioonidega tekitades igaühes suurepärase meeleolu.

Kontserdi „Sümfoonilised rock hitid“ rock-show kavas on ansamblite Scorpions, Nirvana, The Beatles, Pink Floyd, Doors, Queen, AC/DC, Metallica, Deep Purple, Led Zeppelin, Uriah Heep, Rolling Stones, Bon Jovi ja paljude teiste kuulsuste lood.

Vaatajaid ei oota mitte ainult tuntud rockansamblite armastatud helilooming ja laulud sümfooniaorkestri värskes esituses.

Tõelistele rockifännidele aitab erilist atmosfääri luua just selleks kontsert-showks valminud ainukordne tuntud rockansamblite foto- ja videoshow suurel ekraanil.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika