Prime Orchestra

  • Esmaspäev, 9.05
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • Korraldaja MIRISTINA GROUP

Tutvustus

Prime Orchestra kontsertide uued kuupäevad:

08.05.22 Alexela kontserdimaja
09.05.22 Vanemuise kontserdimaja, Tartu
14.05.22 Pärnu kontserdimaja            

2019. aasta sügisel tähistas Prime Orchestra viiendat sünnipäeva grandioosse juubelituuriga, mis lõpeb 2022. aastal  Balti riikides. „Maailmahittide” sarja kavasse kuuluvad viie aasta parimad ja publiku lemmikuks saanud kompositsioonid uues kuues, samuti uued vapustavad hitiversioonid, mis kõlavad orkestri esituses esmakordselt.

Prime Orchestra rõõmustab austajaid mastaapse ja vägeva sõuga, moodsate helitehnoloogiatega, ainulaadsete arranžeeringute, võimsa elava esituse ning ühtlasi huumori ja karismaatilise vokaaliga, eriefektide ja loomulikult tunnetemölluga.

Prime Orchestra on unikaalne nähtus maailma muusikaareenil. See kaasaegne crossover-sümfooniaorkester kujutab endast novaatorluse ja traditsioonide, loomupärase andekuse ja eesrindlike tehnoloogiate sümbioosi. Prime Orchestra sümfooniline sõu on alati professionaalne, kvaliteetne, võimas, kirgas ja äge! Igas kontserdikavas on maailma parimad roki-, popi- ja elektroonilise muusika hitid, aga nüüd veel ka räpp originaalses sümfoonilises tõlgenduses, mis annab maailmakuulsatele paladele uue elu, publikule aga võimaluse avastada oma lemmikmuusikas senitundmatuid tahke.

Lisaks traditsioonilistele orkestrimuusikutele kuuluvad Prime Orchestra koosseisu vinge rokkbänd, epateerivad lauljad, koor ja isegi DJ. Kollektiivi arvel on hetkel rohkem kui 400 kontserti üle maailma, esinemised maailma suurimatel lavadel ning festivalidel, tuhanded tuuridel veedetud kilomeetrid, sajad tuhanded tänulikud kontserdikülastajad, miljoneid vaatamisi internetis ja positiivne vastukaja igast ilmakaarest.

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.