Prime Orchestra sümfo-show “Maailmahitid”

  • Pühapäev, 29.11
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • Miristina Production Group OÜ

Tutvustus

Kallid vaatajad!
Prime Orchestra kontsert kindlasti toimub!
Prime Orchestra  uued kuupäevad üritustel on planeeritud järgnevalt:
08.05.22 Alexela kontserdimaja
09.05.22 Tartu Vanemuise kontserdimaja
14.05.22 Pärnu kontserdimaja            
Kõik ostetud piletid kehtivad uuele kuupäevale.
Oleme südamest tänulikud kõigile, kes sellel raskel ajal ilmutasid kannatlikkust ja heatahtlikku suhtumist, kes meid toetasid ja tundsid kaasa raskele olukorrale, millesse me kõik oleme sattunud. Täname kõiki, kes nii kaua ja heldelt on oodanud!
Kõik varem ostetud piletid kehtivad, piletid on müügil Piletilevis ja aadressil www.piletilevi.ee.
Lisaküsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole miristina.nata@gmail.com

2019. aasta sügisel tähistab Prime Orchestra oma viiendat sünnipäeva grandioosse juubelituuriga, mis lõpeb 2021. aastal  Balti riikides. „Maailmahittide” sarja kavasse kuuluvad viie aasta parimad ja publiku lemmikuks saanud kompositsioonid uues kuues, samuti uued vapustavad hitiversioonid, mis kõlavad orkestri esituses esmakordselt.

Prime Orchestra rõõmustab austajaid veel mastaapsema ja vägevama sõuga, moodsate helitehnoloogiatega, ainulaadsete arranžeeringute, võimsa elava esituse ning ühtlasi huumori ja karismaatilise vokaaliga, eriefektide ja loomulikult tunnetemölluga!

Prime Orchestra on unikaalne nähtus maailma muusikaareenil! See kaasaegne crossover-sümfooniaorkester kujutab endast novaatorluse ja traditsioonide, loomupärase andekuse ja eesrindlike tehnoloogiate sümbioosi. Prime Orchestra sümfooniline sõu on alati professionaalne, kvaliteetne, võimas, kirgas ja äge! Igas kontserdikavas on maailma parimad roki-, popi- ja elektroonilise muusika hitid, aga nüüd veel ka räpp originaalses sümfoonilises tõlgenduses, mis annab maailmakuulsatele paladele uue elu, publikule aga võimaluse avastada oma lemmikmuusikas senitundmatuid tahke.

Lisaks traditsioonilistele orkestrimuusikutele kuuluvad Prime Orchestra koosseisu vinge rokkbänd, epateerivad lauljad, koor ja isegi DJ! Kollektiivi arvel on hetkel rohkem kui 400 kontserti üle maailma, esinemised maailma suurimatel lavadel ning festivalidel, tuhanded tuuridel veedetud kilomeetrid, sajad tuhanded tänulikud kontserdikülastajad, miljoneid vaatamisi internetis ja positiivne vastukaja igast ilmakaarest.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika