Pärnu Linnaorkester – Soovikontsert. KONTSERT JÄÄB ÄRA!

  • Laupäev, 10.04
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Sümfooniline muusika
  • Pärnu Linnaorkester

Tutvustus

Esitajad:

Pärnu Linnaorkester
Dirigent: Maano Männi
Pärnu Linnaorkestri 10. aprilli „Soovikontsert“ jääb ära.
 
Piletid on võimalik tagastada või ümber vahetada teiste Pärnu Linnaorkestri kontsertide vastu: https://www.piletilevi.ee/est/meelelahutus/korraldajad/parnu-linnaorkester/
 
Enda soovist palume teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida tellimusenumber ning vahetuse korral uue kontserdi nimi ja kuupäev.
 
Pileteid saab tagastada või ümber vahetada kuni 24.04.21.
Kava:
Pärnu Linnaorkestri SOOVIKONTSERT toimub Pärnu linna sünnipäeval ehk Pärnu Päeva raames.
Ootame teid meeleolukale kontserdile, mille repertuaari valib publik ise – soovida võib kõike! Idee pärineb viiulisolistilt ja Vaasa Linnaorkestri kontsertmeistrilt Maano Männilt, kes on sarnaseid soovikontserte juba aastaid ülimenukalt Vaasas korraldanud.
On Sul mõni lemmikteos, mida sooviksid meie esituses kindlasti kuulda? Tee oma ettepanek kas info@parnuorkester.ee või täida vastav vorm siin: https://forms.gle/fyRNwSrXbHxZqvYW7
Kõikide vastanute vahel loosime välja 5×2 pääset.
Ettepanekuid kava osas saab teha kuni 1. märts 2020.
* Kõigile Pärnu Linnaorkestri kontsertidele on võimalik osta toetajapilet. Toetajapilet maksab 30 eurot ning annab panuse orkestri arengusse.
* Pärnu Linnaorkester tänab kõiki toetajaid ja koostööpartnereid, kes orkestri tegevusele ühel või teisel moel kaasa aitavad.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika