Olga Kormuhina

  • Teisipäev, 26.11
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja

Tutvustus

Olga Kormuhina on laulja, kes purustab kõik võimalikud raamid. Ere, originaalne ja sõltumatu  Olga Kormuhina on üks armastatumaid ja nõutumaid artiste tänapäeval. Ta valdab kõiki muusikastiile, kuid publikumenu on ta pälvinud ennekõike rokklauljana.  Hääle tugevus, unikaalne tämber, isiksus ja karismaatilisus – kõik see iseloomustab Olga Kormuhinat.

Iga Olga laul on ere, omapärane mini-etendus, mis puudutab iga kuulaja hinge ja emotsioone. Ta laulab kõikidele ja igaühele.  Tema laule esitavad hea meelega kõikide populaarsete showde osalejad. „Mulle meeldib üllatuda ja üllatada, – ütleb laulja. – Maailmas on nii vähe ehtsust ja siirust, et ma tahaks inimestele selle tagasi anda läbi muusika.“  Ja abiks talle on oma loominguga ka maailmas tuntuks saanud Aleksei Belovi (grupi „Gorki Park“ liidri) kompositisoonid ja aranžeeringud.

Olga Kormuhina kontsert on alati sündmus omaette. Ta valmistub kontserdiks nagu kunstnik, kes loob oma maali, kasutades värvide kogu paletti ja kus viimased pintslitõmbed kuuluvad vaatajale. Ta on alati kordumatu ja erinev. Ajaproovi läbi teinud hitid kõlavad värskelt ja aktuaalselt ning uued laulud võetakse kohe soojalt vastu.

Kavas on laulja kuldsed hitid, uued kompositsioonid ja loomulikult tema kordumatud üllatused. Ning erikülalise grupi „Gorki Park“ liidri  Aleksei Belovi osalemine teeb kontserdi veel huvitavamaks ja unustamatumaks!

 

Kontserdi korraldaja Hibiscus Group OÜ

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika