Ohtlik piir

  • Teisipäev, 6.03
  • 19:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Žanr: Seiklus, fantaasia, ajalugu.
Film on vene keeles eestikeelsete subtiitritega.

Tunnustatud Vene lavastaja Dmitri Tjurin, kelle käe all on valminud draamad «Janu» (2013) ja «Piirangutega armastus» (2016), esitleb oma esimest ulmefilmi «Ohtlik piir».

Filmi tegevus toimub kauges tulevikus, kus inimese lahutamatuks kaaslaseks on arvutid ja uued tehnoloogiad ning kus pole kohta tunnetele ega armastusele. Filmi peategelane Mihhail Šurov (Pavel Prilutšnõi) on elus saavutanud kõik, mille poole on pürginud. Kord kohtab ta naist, kelle suhtes tärkavad mehel tunded, mis on talle siiani olnud võõrad. Ta hakkab aru saama, et tõelised tunded ja teise inimese lähedus kaalub üle kõik selle, mida ta siiani väärtustanud on.

Paraku pole Mihhail armastust varem kogenud ega oska ka ise armastada. Selle mõistmiseks suundub ta minevikku, et näha aegu, kui inimesed armastasid üksteist isegi rasketel sõjaaegadel. Karm ja verine reaalsus ning tärganud armastus sunnib Mihhaili oma maailma ümber mõtestama.

Tegu on pingelise, huvitava süžeeliini ja heade eriefektidega linateosega, mis näitab meile selgelt, mis inimese jaoks tegelikult selles elus oluline on.

Filmis mängivad Pavel Prilutšnõi («Freudi meetod», «Alla 16-aasta… »), Aleksandr Koršunov («Esimesena kosmoses»), Igor Skljar («Koera aasta», «Esmaspäeva lapsed»), Kristina Brodskaja («Luurajad», «Kuu»), Stanislav Dužnikov («Metroo», «Türgi gambiit»).

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika