Naised Köögis – SOOJUSE HOIDMISE AEG

  • Pühapäev, 16.12
  • 15:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • Artagel Group OÜ

Tutvustus

Südatalvekuud on soojuse hoidmise aeg. Talvekuudel küsime mõnikord kõik: kuidas leida jõudu, aega ja lootust, kuidas julgeda ja jaksata, hoida süda soe ja kodukoldes tuli, mis soojendaks ka teisi. Soojust ja valgust on kusagil alati küllaga, aga koosolemisest saab jõudu juurde.

Kui meie neljakesti kokku saame, oleme otsekui elu ja lootuse, armastuse ja suhete süvauurijad. Me räägime üksteisele lugusid, eriti armastame absurdi, aga üle kõige huvitavad meid tragikoomilised seigad ja väikesed argielu kangelasteod, millest räägitakse harva. Kui miski ajab meid piisavalt naerma või nutma, loome laule, mis muudavad hallid ilmad kirkaks ja keerulise natuke lihtsamaks.

Oleme Viljandi vanalinna koduköökides sündinud sõpruskond, kelle motoks on luua laule endast lugupidavatele naistele ja suure südamega arukatele meestele. Sel jõulukuul, kui meie suvelinnud on ammu Egiptimaale jõudnud, võtame oma pillid ja köögisoojuse kontserdisaalidesse kaasa ning laulame sellest, mis pakub mõtteainet ja teeb südame soojaks.

Ansamblis Naised Köögis musitseerivad Kristiina Ehin, Katrin Laidre, Sofia Joons ja Kairi Leivo.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika