Music in the Dark

  • Neljapäev, 25.04
  • 16:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • AMProduction OÜ

Tutvustus

„Muusika pimeduses’’ on multimeedia show, mis debüteeris 2016. aastal Peterburi planetaariumis. See ühendab endas 3D graafika ja tuntud klassikalise muusika suurteosed. Etendus antakse kontserdisaalis, mis on muudetud kaasaegsete tehniliste vahenditega avakosmoseks, kus igal kuulajal on võimalus kuulata iseennast ja vaadata enda sisse.

Maailmas ei ole palju professionaalseid muusikuid, kes on võimelised mängima klassikalisi instrumente täielikus pimeduses, kuid „Peterburi Virtuoosid” suudavad seda teha kõrgemal tasemel.

Kui saalis kustutatakse valgus, siis meie maailmataju muutub ja algab tõeline maagia. Inimesed hakkavad saalis tihti nutma, kuid mitte sellepärast, et hinges on valu või neil on halb olla, vaid seetõttu, et erinevate tunnete ja avastuste gamma katab neid kui merelaine ja emotsioone on raske valitseda.

See ainulaadne etendus, kus virtuoossete muusikute akadeemiline esitlus põimub uusimate tehnoloogiatega, ei jäta ühtegi kontserdi külastajat külmaks. „Muusika pimeduses“ läheb hinge nii klassikalise muusika austajatele, kui ka neile, kes ei tunne klassikalisi teoseid kuigi hästi. Samal ajal, kui virtuoossed muusikud esitlevad klassikalise muusika šedöövreid, käib laval kaasahaarav etendus: koreograafia, 3D mapping, motion video, laser- ja valgusshow.

„Muusika pimeduses” on osutunud väga edukaks ja armastud show`ks kõikjal, kus nad etendusi annavad ja on alati välja müüdud.

„Muusika pimeduses“ – see on kõrgeima kunsti ja uusimate tehnoloogiate sünergia!

Esinevad:

Orkester  – „Peterburi Virtuoosid”.
Solistid – Maria Litke ja Roman Arndt (Mihailovski teater ).
Idee autor, projekti kunstiline juht – Eugenia Zima.

Link:
https://www.youtube.com/watch?v=ztfTQz8FbMU
https://www.youtube.com/watch?v=LG9xp-TR_i4

Lisainfo:
Nataly Koppel 55 588 217
nataly.koppel@gmailcom

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika