Maxim Galkin

  • Laupäev, 17.02
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • Bravo Eventos SL International

Tutvustus

Maxim Galkin Tartus UUE PROGRAMMIGA

Tema ande võlu ei jäta kedagi ükskõikseks. Juba aastakümneid on ta paljudes riikides üle maailma kogunud täissaale. Humorist. Telesaatejuht. Showmees. Laulja. Tema staatuste loendit võib loetleda lõputult. Kuid ennekõike on Maxim Galkin tõeline kunstnik suure tähega. Särav, karismaatiline ja alati asjakohane. Ainulaadne kombinatsioon tarkusest ja noorusest, huumorimeel ja mitmetahuline andekus muudavad tema soolokontserdid erinevate žanrite mosaiigiks: paroodiad, laulud, huumor, kontserdinumbrid kuulsatest telesaadetest. Tema huumor on aktuaalne, paindlik ja tõeliselt naljakas. Maxim tunnetab oma publikut ja räägib nendega lihtsalt, siiralt, justkui räägiks ta ootamatult saabunud vanadele sõpradele oma elust .

Miniatuurid, teatraalsed sketšid, täiesti uusd numbrid, aga ka lavastused, mis on publikule ammu tuttavad ja armastatud – Maximi esituses ei kaota need oma kunstilist väärtust ja nagu lemmiklugu, kõlavad need kordusena, tekitades nostalgiat. Maxim Galkini kontsert on muljete ilutulestik, plahvatusohtlike emotsioonide vulkaan ja suurepärase meeleolu garantii.  Tema numbrid ja naljad ei vanane kunagi, tema saalid ei saa kunagi tühjaks. Sest tõeline talent ei lähe kunagi moest.

Maxim Galkin on vene koomik, telesaatejuht ja showmees.

Üks väheseid kuulsaid vene kunstnikke, kes mõistis avalikult hukka Venemaa agressiooni Ukraina vastu ja lisati seejärel Venemaa võimude poolt «välisagentide» nimekirja. Maxim Galkin lahkus Venemaalt 2022. aasta märtsis pärast Venemaa tungimist Ukrainasse. Praegu elab koos perega Iisraelis.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika