Lords Of The Sound kavaga ”Music is coming”

  • Laupäev, 19.09
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Ovation Events OÜ

Tutvustus

Hea klient, 
Anname teada, et seoses kehtestatud Eriolukorraga üritused LORDS OF THE SOUND «Music is coming» lükkuvad edasi.
Uued kuupäevad on:
Tallinnas – 21.09.2020
Tartus – 18.09.2020
Pärnus – 19.09.2020
Kõik piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Piletite tagastamise kord määratakse kindlaks 2 nädala jooksul pärast eriolukorra lõppemist ja avalike ürituste piirangute kaotamist.
Täname mõistva suhtumise eest
 
Ovation Events OÜ

„Music is coming“ on kombinatsioon orkestri, koori ja maagia elavast kõlast, mida on täis teie lemmikfilmid ja arvutimängud.

Maailmakuulsad palad kõlavad uutmoodi ja omandavad erilise väljenduslikkuse – selline on jäljendamatu LORDS OF THE SOUND-i meisterlikkuse tase!

Orkestris osalejate säravas esituses mängitakse muusikat kuulsatest fantaasiafilmidest ja arvutimängudest: „Troonide mäng“, „Viikingid“, „Tasujad“, „Alice Imedemaal“, „Wonder Woman“, „Sõrmuste isand“, „Avatar“, „Van Helsing“, „Narnia kroonikad“, „Kariibi mere piraadid“, „Viies element“, „Warcraft“, „Skyrim“, „League of Legends“, Assassin’s Creed“, „Mortal Kombat“, „The Witcher“ ja teised.

Tänu ainulaadsele visuaalsele saatele ärkab iga meloodia ellu, saali tormavad sisse ennenägematud fantastilised olendid ning publikule avaneb tundmatu maailm, kus valitseb maagia ja nõidus.

Võimas ruumiline heli, ebatavalised lahendused ja professionaalne lähenemine on orkestri peamised eristavad jooned. „Music is coming“ on parim viis ebatavaliselt aega veeta. Vapustav sündmus aitab kõige paremini unustada argipäeva saginad ja avab ukse uude reaalsusesse, kus elustuvad müüdid ja imesid juhtub igal sammul.

Kontsert toimub andekate vokalistide osalusel ja iga teost saadavad videokaadrid.

Kontserdikava kogukestus on umbes 2 tundi.

https://youtu.be/tJ7nEtQl6xU

https://youtu.be/lfVbqySkRyk

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika