Lord of the Rings in Concert

  • Laupäev, 4.02
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • ART Partner CZ s.r.o.

Tutvustus

Kääbuste ja haldjate legendaarne ning fantastiline maailm ärkab ellu tänu muusikalis-visuaalsele etendusele Lords of The Sound sümfooniaorkestri esituses. Kahetunnine suurepärane kontsert sümfooniaorkestri, koori ja solistide osavõtul!
Alates kääbuste rõõmsatest meloodiatest kuni Mordori ähvardavate helideni läbi kaunite
haldjate lüüriliste laulude kõlab uue jõuga Howard Shore’i muusika, mis on kirjutatud kuulsale filmitriloogiale „Sõrmuste isand“, luues unustamatu Keskmaa atmosfääri.
John Ronald Reuel Tolkien sai kuulsaks kogu maailmas tänu romaanide sarjale „Sõrmuste isand“.
Kogu oma elu pühendas ta „jutustusele“ enda väljamõeldud Keskmaa impeeriumist.
Oma ületamatu tööga inspireeris ta heliloojat Howard Shore’i looma muusikalist meistriteost, mis teenis muusikakriitikutelt kõige kõrgemaid hindeid, ja millel on miljoneid lugejaid kogu maailmas.
The Lords of the Sound Orchestra on ammune eepiliste muusikaliste teemade kummardaja ja rõõmustab pidevalt Euroopa publikut eredate ja meeldejäävate kontsertidega, sealhulgas kuulsate filmiheliloojate nagu Hans Zimmer, Ramin Javadi, Klaus Badelti, James Howardi jt muusikaga.

„Kätte on jõudnud hetk, mil me rõõmuga pöörame teie tähelepanu muusikalisele jutustusele „Sõrmuste isandad kontserdil“. Ootame teid kannatamatult maailma kuulsaima saaga live-kontserdile!“
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika