Ljubov Uspenskaja

  • Esmaspäev, 28.10
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Vokaalmuusika
  • Euroshow Group OÜ

Tutvustus

Esitajad:

Ljubov Uspenskaja

Eestis toimuvad särava Ljubov Uspenskaja juubelikontserdid!

26. oktoober – Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
27. oktoober – Alexela Kontserdimaja, Tallinn
28. oktoober – Jõhvi Kontserdimaja
Ljubov Uspenskaja tuntakse ära ühe laulurea järgi – nii kirkalt jagab laulja publikuga oma sügavat maailmapilti, sisemisi otsinguid ja kõige peenemat armastuse taju.
Ljubov Uspenskaja on kõige säravam linnaromansi esitaja. Tema hääl ja esitusviis lummavad ja kutsuvad esile tõelise emotsioonide tulva. Tema siirus köidab inimesi, sest laulja elab laval läbi kõik need tunded, millest ta nii kaunilt laulab. Oma lauludes jagab Uspenskaja oma maailmapilti, mõtteid oma tõelise „mina“ otsingutelt ja muidugi laulab ta armastusest: õrnast, sensuaalsest, tõkkeid purustavast. Ljubov Uspenskaja ja tema looming moodustavad harmoonilise buketi, kus kõik koostisosad täiendavad üksteist: lauljatalent, võlu ja siirus. Lauljannat kuulatakse põksuva südamega, püüdes tabada iga nooti tema hääles ja imetledes tema karismaatilist isiksust.
Juubelikontsert kingib külalistele lauljanna armastatumad lood elavas esituses: „Ljuba – Ljubonka”, „Kõige kallimale“, „Lenda, mu tüdruk“, „Karussell“, „Olen kadunud“ ja palju teisi.
Lisaks sellele kõlavad ka tema uued laulud. Üks neist on selle aasta hitt „Ja me armastasime“, mille muusika on kirjutanud andekas laulja ja helilooja, projekti „Voice“ täht Brandon Stone. Vaatajad kuulevad seda laulu live-dueti esituses. Ljubov Uspenskaja kutsus Brandon Stone᾿i oma juubelikontsertide erikülaliseks Eestis!
Ärge jätke end ilma Ljubov Uspenskaja juubelikontsertidest!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.