Lemmikloomade salajane elu 2 (vene keeles)

  • Neljapäev, 13.06
  • 12:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Suurlinnas elavate lemmikloomade kirevast elust jutustava loo teise osa on teinud samad inimesed, kelle käe all valmisid ka menumultikad „Mina, supervaras“ ja „Käsilased“. Üleannetut huumorit ja armastust neljajalgsete vastu tulvil film viib vaataja taas kokku esimesest osast tuttava seltskonnaga – kutsude Maxi, Duke’i, Mel’i, Buddy ja Gidgetiga ning kass Chloe’i ja jänes Lumepalliga.

Krants Duke’i ja terjer Maxi perenaine Katie on abiellunud ja emaks saanud. Usin Max on beebi Liami turvalisuse järele valvamisest nii hoogu läinud, et on muutunud lausa neurootikuks. Kui kõik see pere sõidab maale tallu, kohtavad põlised linnakoerad Duke ja Max koera-talumatusega lehmakarja, pahatahtlikke rebaseid ja natuke napakat kalkunit – kõik need kokkupuuted maakatega muudavad niigi närvilise Maxi veelgi ebakindlamaks. Õnneks annab Maxile väärtuslikku õppetunni enesekindluse alal vana karjakoer Kikas, kes kogu majapidamisel hoolikalt silma peal hoiab.

Samal ajal on Maxi hea sõber kõrvalkorterist, valge Pomeraniani tõugu Gidget linnas üksi kodus ja valvab Maxi hinnalist lemmiklelu – Mesimummi. Kui lelu satub mänguhoos kassidest kubisevasse naabritädi korterisse, tuleb Gidgetile appi elunautlejast Chloe’i, kes on vahepeal enda jaoks avastanud palderjani rõõmud.

Pöörane jänkupoiss Lumepall on aga langenud suuruse-hullustusse, kuna tema perenaine armastab teda riietada superkangelase pidžaamasse. Kui Lumepalli naaber, kartmatu Shih-Tzu tõugu Daisy tuleb jänkut appi paluma ohtlikule päästemissioonile, peab Snowball end ka päriselt kangelasena tõestama.

Kas armsad sõbrad Max, Lumepall, Gidget ja teised leiavad oma sisemise jõu, et astuda vastu endi suurimatele hirmudele, saad teada juba kinosaalis.

Eesti vaatajate jaoks annavad filmitegelastele oma hääle Tõnn Lamp (Max), Priit Võigemast (Lumepall), Piret Krumm (Gidget), Evelin Võigemast (Chloe), Tarvo Sõmer (Duke), Tarvo Krall (Mel), Marko Matvere (Kikas), Jim Ashilevi (Buddy), Saara Kadak (Katie), Mart Toome (Norman), Tõnu Oja (Paps). Väikerollides: Kaspar Velberg, Maiken Schmidt, Andres Roosileht, Elo-Mirt Oja, Indrek Ojari.

Teostus: tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Erki Aule, helirežissöör Rando Arand, dublaažiprodutsent Jette Karmin, dublaažistuudio Orbital Vox.

Kinodes alates: 31.05.2019
Filmi pikkus: 1h 26 min

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika