Lavale sündinud

  • Neljapäev, 28.03
  • 19:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Rita (Julia Topolnitskaja) on äsja lõpetanud väikelinna gümnaasiumi, kuid ei suuda otsustada, millist ülikooli valida ja mis eriala õppida. Seni otsustab Rita töötada õhtujuhina pulmades. Pea iga päev vihub ta tantsu, laulab ja lõbustab noorpaare ja pulmalisi. Ühel hetkel pole selline elu Ritale enam meelt mööda – ta otsustab saada kuulsaks näitlejaks! Selleks peab ta aga kolima pealinna ja õppima oma ala parimate käe all. Mõeldud – tehtud! Ta pakib asjad, et täita oma unistus. Kuid pealinn ja teatrikool ei ootagi teda avasüli – tädi Juliat (Julia Sules) ei rõõmusta tema saabumine ning teatrikooli katsetel põrub Rita haledalt.

Rita eneseusk lööb kõikuma, kuid vaid hetkeks. Ta ei kavatse sõita koju, sest ta mõtleb SUURELT! Ta on kindel, et teeb oma unistused teoks. Seni tuleb tal aga töötada peojuhina laste sünnipäevadel, mängida kummalistes lavastustes ja osaleda reklaamklippides. Teda ootavad ees katsumused, mis pakuvad küllaga nalja ja tragikoomilisi olukordi.

Kinodes alates: 22.03.2019.

Lavastaja: Antonina Ruže

Osades: Julia Topolnitskaja («Ajate mink kõik närvi»), Aleksei Kortnjev («Raadiopäev»), Julai Sules «Kaks päeva»), Olga Kuzmina («Kummitus»), Juri Bõkov («Meetod»).

Vanusepiirang: MS12

Žanr: komöödia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.