LA GUITARRA FLAMENCA

  • Reede, 26.01
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja

Tutvustus

26.01.2018 Vanemuise kontserdimaja
2018. aasta alguses rõõmustab eesti muusikaarmastajaid flamenko-rumba programmiga “La Guitarra Flamenca” rahvusvahelise projekti “Unión Flamenca” virtuoossete flamenkokitarristide ansambel.

Rahvusvaheline projekt Unión Flamenca ühendab endas selliseid meistreid nagu Aurelio Martinez (Kataloonia), Velasques da Silva (Andaluusia), Jean-Pierre Perpignan (Prantsusmaa), Alejandro Sanchez (Andaluusia), itaalia flamenko-rumba virtuoos Valentino, ukraina mustlasansambel ‘’Romen’’, löökpillimängija Jakof Pavlichenko, bulgaaria lauljanna “Madam Sofia” ja teised selle muusikastiili auhinnatud esindajad. Projekti liikmed on uhked oma õpetajate üle, kelleks on sellised suurkujud nagu Paco Pena ja Rico Sanchez. Sarnaselt oma õpetajaile on neidki auhinnatud kõrgete autasudega paljudel rahvusvahelistel konkurssidel ja festivalidel, muu hulgas 2017. a suvel Kreekas toimunud Vahemeremaade kultuurifestivalil, kus neile omistati „Publiku lemmiku“ auhind.
“La Guitarra Flamenca” kontserdil kuulete kõige populaarsemaid hispaania kitarrimeloodiaid ja laule s h maailma kitarristide hümni ‘’El Porompompero’’, popstaar Madonna esituses kõlanud ja hitiks tõusnud “La Isla Bonita”, saate nautida kuulsa “Cancion del Mariachi” (Tarantino filmist “Desperado”) uut interpretatsiooni ja loomulikult ka maailmakuulsa mustlasansambli The Gypsy Kings lugusid nagu ‘’Escucha Me’’,“Baila Me”, “Bamboleo”, “Djobi Djoba”, “Un Amor’’ ,‘’A Mi Manera’’, ‘’Bem, Bem Maria’’ ja teised. Projekti lauljanna Sofia ütleb kava kohta nii: “See on kõige päikeselisem ja emotsionaalsem projekt minu karjääris, mis kahtluseta laeb inimhinge “aku“ pikaks ajaks!”

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika