Sulge ikoon Sulge ikoon
Kuu atlas. Joel Remmel trio

Kuu atlas. Joel Remmel trio

  • Neljapäev, 4.02
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Jazz
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Joel Remmel (klaver)
Heikko Remmel (bass)
Ramuel Tafenau (löökpillid)

Joel Remmel Trio on tegutsenud juba 15 aastat ning nende ühist teekonda kroonib 2026. aasta Eesti Muusikaauhindadel pälvitud aasta jazzalbumi tiitel. Sel kontserdil viib kolmik kuulajad tähistaeva alla ning esitab Tõnu Kõrvitsa neile loodud tervikteose „Kuu atlas“.

Usun, et igal inimesel on Kuuga oma seos ja tundmus – olgu siis lihtsalt taevasse vaadates või sealseid detaile uurides. See teos on aga muusikaline kaardistus Kuul käimisest. Tõnu on suur Kuu-missioonide fänn ja on muusikasse pannud nüansse, mida tavaline unistaja ehk tähelegi ei paneks. Teoses kohtuvad nii päriselt kaardistatud paigad kui ka unenäolised ja mõttelised rännakud. Jazzmuusikud kirjutavad ja seavad oma lood tavaliselt ise, seega on üsna haruldane, et nii tunnustatud helilooja neile terve teose loob.
Joel Remmel

Põimuvad traditsioonilise jazz’i selgus ja põhjamaise kõlailma kargus, luues isikupärase tervikliku helipildi, mis ei kiirusta tagant, vaid kutsub kuulama ja kohal olema.

Kontsert on vaheajata, kestus u 1 t 30 min

 

Esituste kava

  • Neljapäev, 4.02
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Reede, 5.02
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • Laupäev, 6.02
  • 19:00
  • Tallinn, Estonia kontserdisaal
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Privaatsuspoliitika