KOOLITANTS 2022

  • Pühapäev, 3.04
  • 12:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Tantsuetendus
  • Eesti Tantsuagentuur

Tutvustus

Noorte tantsukunsti ja tantsuhariduse platvorm KOOLITANTS tuleb taas!

KOOLITANTS 2022 tantsupäevad toimuvad sel aastal 28. märtsist – 2. maini.
Festivali LÕPPKONTSERT toimub 2. mail Rahvusooperis Estonia.

Nii nagu varasematel aastatel, toob ka Koolitants 2022 kokku suure ja innustava sõpruskonna üle Eesti. See on kogukond, keda ühendab suurim rõõm tantsust. Rõõm, läbi mille jutustatud lood meid puudutavad, kaasa haaravad ning positiivse energiaga sütitavad.

Koolitantsu kontserdijuht on sel aastal INGER.
Koolitants 2022 kunstilised juhid on Elina Gorelašvili ja Joonas Tagel, kes tunnustavad tegijaid ja saadavad valitud tantsud lõppkontserdile Rahvusooperisse Estonia.

Tantsupäevade kontsertide külalisteks on Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi koreograafiatudengid, kes esitavad tantsu- ja videotöid Mait Agu 70. juubeli auks. Esitusele tulevate tööde juhendajad on Oksana Tralla, Maria Uppin-Sarv ja Indrek Kornel. Tantsupäevade ajal on kontserdimajade fuajees üleval ka fragmendid Tantsupeomuuseumi Mait Agu näitusest.

Lisaks jagab ka Eesti Noorte Tantsu Ühingu noortežürii eripreemiaid tantsupäevadel osalenud tantsudele ja rühmadele.

Koolitantsul suhtleme ja räägime tantsukeeles, hoolime ja hoiame. Ammutame inspiratsiooni nähtust ja kogetust ning seeläbi õpime tundma ka iseennast ja teisi.

Ootame vanemaid, tantsijaid, tantsu nautlejaid ja toetajaid tantsupäevade kontsertidele. Tantsupäevad toimuvad viies erinevas paigas, on alati sütitatud uue energia ja liikumisega ning jäävad pikaks ajaks meelde.

Pühapäev, 03. aprill 12:00 mudilased, 4…7 klass – Pärnu Kontserdimaja / Pärnu-, Saare-, Lääne-, Hiiumaa piirkondlik tantsupäev
Pühapäev, 03. aprill kell 18:00 1…4, 6…9, 10…12 klass – Pärnu Kontserdimaja / Pärnu-, Saare-, Lääne-, Hiiumaa piirkondlik tantsupäev

Piletid hinnaga 8.- (üks kontsert) / 5.- (lapsed, õpilased kuni 18a õpilaspileti ettenäitamisel) ja 10.- (päevapilet kohtades, kus on kaks kontserti) on müügil fienta.com ja alates tund enne kontserdi algust kohapeal. Piletihinnad sisaldavad käibemaksu.

Pilet tuleb osta kõikidel kontserdikülastajatel, v.a. tantsijatel, tantsupäeval esitlusele tulevate tantsude autoritel-juhendajatel ja truppide saatjatel ning kuni 3-aastastel pealtvaatajatel.

NB! Eelmüügist ostetud piletid tuleb kohapeal vahetada käepaela vastu! Istekohad on nummerdamata.

Täname: EV Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Kultuurkapital, Pakenditööstus, Harjumaa Omavalitsuste Liit, Pärnu linn, Paide linn, Tallinna Haridusamet, Võru linn, Eesti Tantsuhuvihariduse Liit, Eesti Noorte tantsu Ühing, Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit.

Koolitantsu korraldab Eesti Tantsuagentuur.

Lisainfo: koolitants.ee
#tantsonkunst
#koolitants

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika