Koolitants 2018: Pärnumaa tantsupäev

  • Pühapäev, 11.02
  • 12:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja

Tutvustus

11.02.2018 P12:00 Pärnu Kontserdimaja Koolitants 2018: Pärnumaa tantsupäev / Laste-, kooli- ja tänavatantsud

11.02.2018 P18:00 Pärnu Kontserdimaja Koolitants 2018: Pärnumaa tantsupäev / Vaba-, show-, eesti tantsud, kaasaegne jazz

Koolitants 2018: kingitused Eestile

Koolinoorte tantsufestival Koolitants teeb Eestile sünnipäeva puhul kingitusi Tantsukunsti ja tantsuhariduse festival Koolitants ühineb Eesti 100 sünnipäevapeoga ning sellest tulenevalt on festivali alateemaks Kingitused Eestile. Kõigil meil on Eestiga seoses omad tunded ja lood, mida jutustada. Koolitants kutsub sel aastal üles tantsuõpetajaid ja koreograafe mõtlema need lood koos tantsijatega läbi ning publikuga jagama.

Erilist tähelepanu pöörab Koolitants sünnipäeva-aastal tantsude helikujundusele. Eesti-, laste-, kooli- ja vabatantsu žanrites on sel aastal kohustuslik kasutada eesti heliloojate loomingut ning show-, tänava-, kaasaegse jazzi ja rahvaste tantsude žanrites on see soovituslik. Eesti autorid on loonud väga palju imelist muusikat, mis sobib tantsude seadmiseks nii lastele kui ka noortele, rikkalikust muusikalisest kullavaramust kuni kaasajani välja.

Tantsufestivalil toimuvad sel aastal 14 maakondlikku tantsupäeva. Teiste seas on Koolitantsul suur-suur rõõm üle enam kui kümne aasta olla tantsupäevaga tagasi Kuressaares! Finaalkontserdid koos üllatustega toimuvad taaskord Eestimaa südames Paides aprilli keskel.

Kõikidel maakondlike tantsupäevade kontsertidel saab näha ka Koolitantsu Kompanii kaheksanda lennu lavastust „Minu rada“, mille koreograafiks on Eliisa Sirelpuu. Lavastuses tantsivad Greetel Joanna Võrk, Alexandra Katariina Org ja Margarita Oja. Lavastuse helikujunduse on loonud Jonas Kaarnamets ning lisaks on veel kasutatud Fink´i muusikapala „Looking Too Closely“.

Edasipääsenud ja eripreemiate saajad kuulutab žürii välja iga kontserdi lõpul.

Lisainfo www.koolitants.ee
Kontserdi päeval toimub piletite müük ainult kohapeal hinnaga 7.- (üks kontsert) ja 10.- (päevapilet kohtades, kus on kaks kontserti). Piletihinnad sisaldavad käibemaksu.
Pilet tuleb osta kõikidel kontserdikülastajatel, v.a. tantsijatel, tantsupäeval esitlusele tulevate tantsude autoritel-juhendajatel ja truppide saatjatel.

NB! Eelmüügist ostetud piletid tuleb kohapeal vahetada käepaela vastu! Istekohad on nummerdamata.

Koolitantsu korraldab: Eesti Tantsuagentuur
www.tantsuagentuur.ee

Kestus 3h
Kahe vaheajaga

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.