Kontserdisari ”Selles süüdi on mai”. KONTSERT JÄÄB ÄRA!

  • Kolmapäev, 21.04
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Joovikas OÜ

Tutvustus

Hea piletiostja!

Aprillikuus planeeritud Amor Trio kontsertetendused ”Selles süüdi on mai” ei saa valitsuse piirangutest tulenevalt toimuda.

Kontserdid toimuvad suvel:
07.07 19:00 – Võru Kandle aed
08.07 19:00  – Viljandi Kaevumäe vabaõhulava
25.07 19:00  – Pärnu, Ranna kõlakoda
29.07 19:00  – Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja valge saal
30.07 19:00  – Rakvere Vallimäe ringlava
31.07 19:00  – Tartu Laulupeomuuseumi park

Teil on võimalus enda kevadised piletid ümber vahetada sobiva suvise kontserdi vastu või tagastada.

PDF-pileti omanikel palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida tellimusenumber ja uue kontserdi kuupäev.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada või ümber vahetada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

Kontserdisari “Selles süüdi on mai” on austusavaldus kolmele väljapaistvale laulvale näitlejale – Tõnis Rätsepale, Lembit Ulfsakile ja Juhan Viidingule, kes astusid pea viiekümne aasta eest üles nime all Amor Trio ning esitasid 1920. ja 1930. aastate populaarseid laule filmidest ja muusikalidest. Toona mõjusid need tuhandetele kuulajatele justkui nostalgiana kuldsetest omariikluse aastaist.

Nüüd esitavad neid laule uued noored näitlejad – Tõnis Rätsepa õpilased Karmo Nigula, Ott Raidmets ja Kaspar Velberg, klaveril saadab Jakob Teppo. Kõlavad “Öö kuupaistel Honolulus”, “Vihmasadu”, “Nataša” jpt Amor Trio lööklaulud, lisaks meenutatakse 1920. ja 1930. aastate värvikat Eesti levimuusika- ja restoranikultuuri, milles oli nimetatud paladel keskne roll.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika