Kontserdisari ”Selles süüdi on mai” (edasi lükatud 2021. aasta aprilli ja maisse)

  • Esmaspäev, 14.09
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Teater
  • Joovikas OÜ

Tutvustus

 

Hea kontserdihuviline!

Anname teada, et käesoleva aasta septembris toimuma pidanud kontserdisari “Selles süüdi on mai” on seoses koroonapandeemia leviku tõusutrendidega Eestis edasi lükatud 2021. aasta aprilli ja maisse. Tunneme, et antud olukorras ei saa me pakkuda riskivaba kultuurikogemust sellisel tasemel, nagu soovime. Usume, et kevadeks on välja kujunenud stabiilsem raamistik ning nii külastajal kui korraldajal on kergem otsuseid teha.

Kontsertide uued kuupäevad teeme teatavaks esimesel võimalusel.

Vabandame tekkinud olukorra pärast ning kinnitame, et kontserdisari “Selles süüdi on mai” toimumata ei jää.

Kontserdisari “Selles süüdi on mai” on austusavaldus kolmele väljapaistvale laulvale näitlejale – Tõnis Rätsepale, Lembit Ulfsakile ja Juhan Viidingule, kes astusid pea viiekümne aasta eest üles nime all Amor Trio ning esitasid 1920. ja 1930. aastate populaarseid laule filmidest ja muusikalidest. Toona mõjusid need tuhandetele kuulajatele justkui nostalgiana kuldsetest omariikluse aastaist.

Nüüd esitavad neid laule uued noored näitlejad – Tõnis Rätsepa õpilased Karmo Nigula, Ott Raidmets ja Kaspar Velberg, klaveril saadab Jakob Teppo. Kõlavad “Öö kuupaistel Honolulus”, “Vihmasadu”, “Nataša” jpt Amor Trio lööklaulud, lisaks meenutatakse 1920. ja 1930. aastate värvikat Eesti levimuusika- ja restoranikultuuri, milles oli nimetatud paladel keskne roll.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika