Esitajad:
Anna Kaneelina (vokaal)Erki Pärnoja (kitarr)
Joel-Rasmus Remmel (klahvpillid)
Peedu Kass (kontrabass)
Ahto Abner (trummid)
Keelpillikvartett Prezioso
Mattias Vihmann (metsasarv, ERSO)
Lisa Kawasaki (flööt, Rahvusooper Estonia)
Fotod: Heiti Paves (teadlane)
Video: Alyona Movko
Arranžeeringud: Raun Juurikas
Kontserdisari „Curioosum“
Teaduse ja kunsti psühhedeelia
Anna Kaneelina
Laulja ja laulukirjutaja Anna Kaneelina on kui urbanistlik maag, kes ei karda jagada oma sisemaailma – võluvat haavatavuses ja ebamaises metsikuses. Tema häält on kirjeldatud kui hüüdja häält kõrbes, milles peitub habras jõud. Anna Kaneelina muusikas segunevad nõiduslikkus ja sügavus – see on eeterlik pop toksiliste efektidega.
2019. aasta alul ilmunud ning kriitikute ja kuulajate tunnustust pälvinud debüütalbumi lood tulevad sel õhtul esitusele tavapärasest erinevalt. Muusika kõlab uutes, vaid selleks puhuks loodud seadetes ning lisaks bändile on laval ka 6-liikmeline kammeransambel. Laulja sõnul annab see kuulajaile võimaluse kogeda muusikat uue prisma kaudu, sest tavapärase 5-liikmelise bändi asemel on laval seekord 11 muusikut, kes oma energia ja panusega lisavad muusikale jõudu ning kõlakihte.
Anna Kaneelina muusika on väga orgaaniline ning evib erinevaid tundevärve. Sama tundeskaalat edastab ka kontserdi visuaalne pool. Auhinnatud teadusfotograaf ja neurobioloog Heiti Pavese mikroorganismidest tehtud mikrofotodest seab liikuva videokujunduse tunnustatud kunstnik Alyona Movko. Sellisel viisil sulanduvad teadus, orgaaniline muusika ning videopildiline psühhedeelia üheks suureks ühiselt hingavaks organismiks. Muusikaseaded keelpillikvartetile ning puhkpillidele on teinud isikupärase ning erilise helikeelega helilooja Raun Juurikas.
Toetab Telliskivi Loomelinnnak