Kirill Safonov ”Tagasisõidupilet”

  • Teisipäev, 5.11
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Camillius-K OÜ

Tutvustus

Kirill Safonov

„Tagasisõidupilet“

 

„Väga hingeline, emotsionaalne, professionaalne.“ „Väga aktuaalne ja aus.“ „Sõõm värsket õhku meie rahututel aegadel.“ „Paneb mõtlema, tundma, kaasa elama.“ „Poolteist tundi vaimustust!“. Selliseid arvustusi kirjutavad vaatajad, kes on juba näinud Kirill Safonovi stand-up-etendust „Tagasisõidupilet“.

Karismaatilise iisraeli teatri- ja kinonäitleja Kirill Safonovi nimi on teatrikülastajatele hästi tuntud – ta on külalisesinemistega läbi reisinud pool maailma. Ja tema osalusega filme ja telesarju vaadatakse ja armastatakse kogu maailmas.

Eelmisel aastal tõi Kirill Safonov Iisraelis lavale uue stand-up-etenduse „Tagasisõidupilet“, mis ühendab endas komöödia ja draama eredamaid elemente.

Kirill Safonov: „Maailmas on kõike nii palju, publik on näinud nii palju erinevaid ja hämmastavaid asju, et mul ei ole neile midagi pakkuda… ainult mind ennast. Žanrist rääkides – see on tuletis kahest mõistest „stand-up“ ja etendus. Miks stand-up ja mis on sellel minuga pistmist, küsite? Me lihtsalt elame ajal, mil huumor on ainus võimalus jääda mõistuse juurde. Paljud arvavad, et minu lugu on õnneseene lugu, aga kui ma oma lugusid oma terapeudile rääkisin, siis ta nuttis. Ja ma tõesti ei taha teil tuju rikkuda.“

Lavastus tuli välja näitleja 50. sünnipäevaks. Esietendus toimus Ashkelonis, kus elab tema pere. Aasta jooksul on Kirill mänginud „Autobiograafilist standaaklit“, nagu ta seda nimetab, paljudes Iisraeli teatripaikades suure eduga.

Lugu, mida jutustab Kirill, ei ole veel lõpuni jutustatud. Sõna otseses ja ülekantud tähenduses: tagasisõidupilet on tavaliselt seotud rõõmutundega, kui naasete pikalt ja raskelt ärireisilt, või kurbusega, kui lõpeb lemmikpuhkus. Aga mis kõige tähtsam, seni kuni te seda ei ole kasutanud, on tunne, et kõik on võimalik. „Tagasisõidupilet“ ei tähenda konkreetset lendu, vaid tunnet, et tagasisõidupilet on teie tagataskus.

„Sõda ei ole lõppenud,“ lisab Kirill. „Ja kuidas tõusta ja edasi minna, esineda publiku ees, neid rõõmustada, kurvastada… Liiga palju on muutunud, liiga paljud prioriteedid on vahetunud. Aga mis iganes juhtub, me peame meeles pidama, et norutamine on kohutav patt. Me saame hakkama.“

Stand-up-etendus „Tagasisõidupilet“ on mitte nii väga tõsine vestlus tõsistest asjadest. Ja vastupidi – see on tõsine vestlus mitte väga tõsistest asjadest…

 

Esituste kava

  • Teisipäev, 5.11
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika