Juudi Uus Aasta. Pidulik kontsert. The Shuk (Iisrael)

  • Laupäev, 24.09
  • 19:30
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Arte Plus OÜ

Tutvustus

Juudi Uus Aasta Rosh Hashanah 5783

Pidulik kontsert

Bänd The Shuk (Iisrael)

Eesti Juudi Kogukond kutsub Teid Iisraeli grupi The Shuk pidulikule kontserdile, mis on pühendatud juudi kalendrijärgse uue 5783. aasta (Rosh Hashanah) tulekule.

The Shuk on maailmakuulus muusikabänd. Kollektiivi väärtushinnangud baseeruvad dialoogi, järjepidevuse, identiteedi, kaasatuse ja pluralismi väärtustel. Kontserdil saab nautida juudi, Lähis-Ida ja traditsioonilise muusika täispaletti džässi, roki ja progressiivse etnilise muusika elementidega, mis kehastab ideed kaasavast kunstist ning loob kultuuridevahelise dialoogi.

Muusika ületab keelelisi ja regionaalseid piire ja ühendab meid – see on olnud inimlikke kontaktide lahutamatuks osaks aastatuhandeid.

Kontsert on pühendatud juudi kalendrijärgse uue 5783. aasta tulekule. Muu hulgas kõlab üritusel ka traditsiooniline shofar, tišrei kuu pühadega seotud muusikateosed ning samuti ka tuntuimad ja armastatuimad juudi laulud.

Kontsertidel kaasavat energiat loonud The Shuki bändi muusika on toonud publikule naudingut enam kui 30 riigis üle maailma.

Rahvusvaheline iseloomustab The Shuki “energilise”, “žanriülese” ja “modernse juudi muusika“ kollektiivina.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika