Jõuluetendus “Imeline jõulupuu 3”

  • Kolmapäev, 27.12
  • 18:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Lastele

Tutvustus

Esitajad:

Teater "Tšudaki"

Kas te olete näinud, kuidas kasvab jõulupuu? Kui mitte, siis saate seda näha jõuluajal – imede ajal.

27. detsembril etendub pidulikus ja ilusas Jõhvi Kontserdimaja saalis nii lastele kui täiskasvanuile tore muinasjutt “Imeline jõulupuu-3”.

Moskva teater “Tšudaki” esitab külalisetenduste raames Balti riikides ja Saksamaal uhiuue fantastilise muinasjutulise jõulushow koos üllatuste, seikluste ja jõuluvanaga peaosas.
Etenduse loojaks on tuntud Moskva režissöör ja produtsent Leonid Zaslonko.

Jõuluaeg on imede aeg, mil muinasjututegelased ärkavad ellu. Jõuluvana ja Lumivalgeke teevad lastele kingitusi. Etendus sobib igas vanuses lastele ja täiskasvanutelegi teeb rõõmu sukeldumine muinasjutulisse, lummavasse jõuluatmosfääri.

27. detsembri jõuluprogrammis esinevad:
lõbusad klounid, piraadid, ebaharilikud suured nukud karkudel, tantsivad muusikainstrumendid. Samuti näete palju huvitavaid loomi, kelle seas on ahv, jõehobu, tiiger, jaanalinnud, pelikan, elevandid, nahkhiired-vampiirid, 8-meetriline madu ja isegi lendav kummitus!

Teater kasutab unikaalseid kostüüme, mis on tehtud oma eksklusiivse tehnoloogia järgi. Lisaks kõigele oivalised kostüümid, dekoratsioonid, muusika, tantsud – kõik see muudab teie teatriskäigu unustamatuks, ja teisiti ei saagi see olla – varsti on jõulud ja uus aasta. Tulge aegsasti, sest pool tundi enne etenduse algust mängivad kontserdimaja fuajees lastega teatri näitlejad, Jõuluvana aga ootab luuletusi, mida lapsed on pühadeks ette valmistanud.
Kohtumiseni 28. detsembril võluvas ja muinasjutulises Nordea Kontserdimaja saalis.

Etendus on vene keeles!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika