Jelena Vaenga

  • Kolmapäev, 13.02
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Vokaalmuusika
  • Euroshow Group OÜ

Tutvustus

Jelena Vaenga tutvustamist ei vaja. Ta ei armasta kõlavaid epiteete, mida muusikakriitikud ning ajakirjanikud talle omistavad, nagu artist, poetess ja šanssoonikuninganna. Ta ise kutsub end tagasihoidlikult muusikuks. Ta laulud on avameelsed ja emotsionaalsed. Jelena on juba mitmeid aastaid olnud miljonite inimeste jaoks armastatud laulja oma eheda armastuse tõttu kunsti vastu, mis on läbi põimunud ande ja uskumatu töökusega. Tema edu saladus on nii ilmne – see lihtsalt paistab välja. Tema trump on lihtsus ja siirus!

Sageli sooviksime kellegi sisemaailma pilgu heita. Kui see on eriti rikkalik, nagu Jelena Vaengal, muutub see teekond kahekordselt ahvatlevaks. Vaid ühe reaga „puuduta käega – sinu oma…“ võib kirjeldada, kuivõrd lähedane, loomulik ja arusaadav ta igaühe jaoks on.

Laulud nagu „Chopin“, „Tüdruk“, „Kuninganna“, „Neeva“, „Lennujaam“ ja paljud teised leidsid tee kuulajate südamesse, kuna igaüks võib nendes näha oma lugu.

Jelena ei esita laval mitte lihtsalt oma laule, vaid kutsub kuulajat oma pihtimusest osa saama. Iga tema kontsert on kui monoloog kuulajale igaviku ja tänapäeva olulistest teemadest. Ta on alati ettearvamatu. Iga tema ülesastumine laval on uus etendus koos erilise lavastuse ja suhtumisega publikusse. See on Jelena Vaenga Teater…

Jelena Vaenga: „Minu kontserdile tulles on esimene asi, mida Te mõtlete, et kas te tulite ikka Vaenga kontserdile? Kirjutan ja esitan täiesti erinevat muusikat, diametraalselt vastassuunalisi laule. Ütlen alati: selleks, et minust midagi aru saada, tuleb lihtsalt minu kontserdile tulla.“

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika