Jaagup Kreem, Ines ja Ott Lepland “Kolm kõla”

  • Reede, 29.12
  • 19:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • Full House Agency OÜ

Tutvustus

Vaid loetud õhtutel saavad eestimaalased kaasa elada kolmele armastatud Eesti lauljale, Inesele, Jaagup Kreemile ja Ott Leplandile, kes on ühendanud oma nõu, jõu ja loomingu ühisesse kontserdisse nimega „Kolm kõla”.

„Oleme Otiga mitmeid kordi koos esinenud ning eranditult alati on laval tekkinud väga mõnus emotsioon,” nendib Jaagup Kreem. „Ootame varjamatu põnevusega, mis juhtub siis, kui meiega liitub Ines? Tunneme kõik üksteist juba ammu ning oleme ka koostööd teinud, ent mitte kunagi sellises vormis nagu plaanime seda teha nüüd”.

„Oleme kokku pannud kava, kus on äratundmisrõõmu meie kõigi repertuaarist ning ka täiesti uusi palu, mida me pole enne esitanud,” võtab sõnajärje üle Ott. „Torm, Süte peal sulanud jää, 15 magamata ööd, Kuutõbine, Läbi öise Tallinna, Keerlen, See ei ole saladus, Kuula, Kus kulgeb kuu … kõikide lugude esitamiseks, mida mängida sooviks, kuluks kaugelt rohkem aega, kui seda üks paaritunnine kontsert võimaldab, sestap oleme teinud valiku paladest, mis võiks meie arvates kõige paremini sobida lõpetamaks käesolevat aastat.”

Inese arvates on tegu väga põneva ettevõtmisega: „Kuigi esitlusele tulevad meie endi laulud, siis kunagi ei tea, kes kelle loo üle lööb ning enda omaks laulab,” muigab eesootavale mõeldes Ines.

Ines, Jaagup ja Ott – meie kolm, aastal kakskümmend kolm.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika