KONTSERT JÄÄB ÄRA! IVO LINNA ”Taevatähtedest tee”, erikülalised Hendrik Sal-Saller ja Jalmar Vabarna

  • Teisipäev, 24.05
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Wolf Events OÜ

Tutvustus

Kontsert jääb ära!
Täpsem info piletite tagastamise kohta on peagi üleval Piletilevis
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/ivo-linna-taevatahtedest-tee-erikulalised-hendrik-sal-saller-jalmar-vabarna–lenna-3003-asendus-344927/
IVO LINNA „Taevatähtedest Tee“, erikülalised Hendrik Sal-Saller, Jalmar Vabarna ja Lenna.

Väga paljude eestimaalaste poolt armastatud Ivo Linnal on ilmunud uus duettide album „Taevatähtedest Tee“. Selle esitluskontserdid toimuvad 18-25. märtsini Pärnus, Tartus ja Tallinnas. Kontserdil kuuleb paljusid duette sellelt albumilt, aga ka kogu paremikku lugusid Ifi tänaseks juba 55 aastat kestnud karjäärist. Lisaks Ifi taustabändile Supernovale, astuvad kontsertidel erikülalisena üles ka Hendrik Sal-Saller, Jalmar Vabarna ja Lenna.

Ivo Linna uus album „Taevatähtedest Tee“ on duettide album, millelt leiab kokku 15 laulu. Ivo duetipartnerid on Hendrik Sal-Saller, Jalmar Vabarna, Karl-Erik Taukar, Tanel Padar, Ott Lepland, Riho Sibul, Lenna, Kerli Kivilaan, Birgit Varjun, Antti Kammiste ja Rainer Michelson. Plaadi on produtseerinud ja salvestanud ansambel Supernova. Lugude autorid on enamasti duetipartnerid ise, kuid 2 laulu on kirjutanud albumile ka vanameister Iff ise! Sellelt albumilt on juba ilmunud 3 singlit: „Loomulik Sarm“ (2019) koos Karl-Erik Taukariga, „Ma Olen Siin“ (2020) koos poeg Robert Linnaga ja „Täna Ainult Päikest Näen“ (2021) koos Kerli Kivilaanega. Novembri lõpus (2021) ilmus järjekordne singel „Taevatähtedest Tee“ koos Lennaga, mis on ühtlasi albumi nimilugu.

Kontserdid toimuvad:

K 18.05 kell 19 Tallinna Alexela Kontserdimaja
T 24.05 kell 19 Pärnu Kontserdimaja
K 25.05 kell 19 Tartu Vanemuise Kontserdimaja

Laval:

Ivo Linna & Supernova (Rainer Michelson, Feliks Kütt, Kalle Kindel, Erki-Andres Nuut, Vilho Meier, Antti Kammiste), Hendrik Sal-Saller, Jalmar Vabarna ja Lenna.

Vaata lisa Ifi Facebookist – www.facebook.com/ivolinnamuusika

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.