Imeline jõulupuu

  • Esmaspäev, 20.12
  • 18:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Lastele
  • Etendus OÜ

Tutvustus

Tähelepanu! Moskva teater “Chudaki” oma jõuluetendusega “Imeline jõulupuu” Jõhvi Kontserdimajas!

Kas te olete näinud, kuidas kasvab jõulupuu? Kui mitte, siis saate seda näha jõuluajal – imede ajal.
20. detsembril etendub pidulikus ja ilusas Jõhvi Kontserdimajas saalis nii lastele kui täiskasvanutele tore muinasjutt “Imeline jõulupuu”.

Moskva teater “Tšudaki” esitab külalisetenduste raames Balti riikides ja Saksamaal uhiuue fantastilise muinasjutulise jõulushow koos üllatuste, seikluste ja jõuluvanaga peaosas.

Etenduse loojaks on tuntud Moskva režissöör ja produtsent Leonid Zaslonko.

Jõuluaeg on imede aeg, mil muinasjututegelased ärkavad ellu. Jõuluvana ja Lumivalgeke teevad lastele kingitusi. Etendus sobib igas vanuses lastele ja täiskasvanutelegi teeb rõõmu sukeldumine muinasjutulisse, lummavasse jõuluatmosfääri.

Teater “Tšudaki” loodi aastal 1987 ning on spetsialiseerunud show-programmidele – silmapaistvad, värvikirevad, interaktiivsed kontsertnumbrid, mis on seotud üheks teemaks.

Etenduse põhieesmärk on luua publikule suurepärane tuju. Eelmisel aastal tõi teater Lätti ja Eestisse värvikireva suurte nukkude etenduse “Aastaajad” ja sai palju positiivset tagasisidet. Suur edu saatis ka jõulumuinasjuttu “Imeline jõulupuu 1”. Kostüümid, nukud, dekoratsioonid – kõik, mida teatrikülastaja laval näeb on teatri eksklusiivne töö, mis on loodud näitlejate ja kunstnike endi poolt.

Teater annab palju välisetendusi ja on külastanud paljusid riike maailmas: USA-d, Araabia riike, Türgit, Suurbritanniat, Omaani ja Katari, Valgevenet, Serbiat, Kasahstani, Eestit jpt.

2015. a detsembris andis teater terve kuu jooksul külalisetendusi Saksamaal, Slovakkias ja Austrias oma uusaasta-etendusega “Piraatide aarete saladus”.
2017. aasta aprillis esines teater Genfis ja Luganos Šveitsis. Igal pool on saadud vaid positiivseid hinnangud, mis on näitlejate jaoks väga tähtis.

26. detsembri jõuluprogrammis esinevad: lõbusad klounid, piraadid, ebaharilikud suured nukud karkudel, tantsivad muusikainstrumendid. Samuti näete palju huvitavaid loomi, kelle seas on ahv, jõehobu, tiiger, jaanalinnud, pelikan, elevandid, nahkhiired, 8-meetriline madu ja isegi lendav kummitus!

Teater kasutab unikaalseid kostüüme, mis on tehtud oma eksklusiivse tehnoloogia järgi. Lisaks kõigele oivalised dekoratsioonid, muusika, tantsud – kõik see muudab teie teatriskäigu unustamatuks, ja teisiti ei saagi see olla – varsti on jõulud ja uus aasta. Tulge aegsasti, sest pool tundi enne etenduse algust mängivad kontserdimaja fuajees lastega teatri näitlejad. Jõuluvana aga ootab luuletusi, mida lapsed on pühadeks ette valmistanud.

Kingituse saab iga laps, kes tuleb etendusele.
NB! Täiskasvanutele ei ole kingitused ette nähtud.

Etendus on vene keeles!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika