Imeline jõulupuu – 5

  • Laupäev, 28.12
  • 16:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Lastele

Tutvustus

Esitajad:

Teater "Tšudaki"

Moskva teater “Tšudaki” esitab külalisetenduste raames Balti riikides ja Saksamaal uhiuue fantastilise muinasjutulise jõulushow koos üllatuste, seikluste ja jõuluvanaga.

Etenduse loojaks on tuntud Moskva režissöör ja produtsent Leonid Zaslonko.

Jõuluaeg on imedeaeg, mil muinasjututegelased ärkavad ellu. Jõuluvana ja Lumivalgeke teevad lastele kingitusi. Etendus sobib igas vanuses lastele ja täiskasvanutelegi teeb rõõmu sukeldumine muinasjutulisse ning lummavasse jõuluatmosfääri.

Teater “Tšudaki” loodi aastal 1987 ning on spetsialiseerunud show-programmidele – silmapaistvad, värvikirevad, interaktiivsed kontsertnumbrid, mis on seotud ühtseks teemaks.

Etenduse põhieesmärk on luua publikule suurepärane tuju. Eelmisel aastal tõi teater Lätti ja Eestisse värvikireva suurte nukkude-etenduse “Aastaajad” ning sai palju positiivset tagasisidet. Suur edu saatis ka jõulumuinasjuttu “Imeline jõulupuu 1”. Kõik kostüümid, nukud, dekoratsioonid, mida teatrikülastaja laval näeb, on teatri eksklusiivne töö, mis on loodud näitlejate ja kunstnike endi poolt.

Teater annab palju välisetendusi ja on külastanud paljusid riike maailmas: USA-d, Araabia maid, Türgit, Suurbritanniat, Omaani ja Katari, Valgevenet, Serbiat, Kasahstani, Eestit ja veel paljusid teisi.

2015. a detsembris andis teater oma uusaasta etendusega “Piraatide aarete saladus” terve kuu jooksul külalisetendusi Saksamaal, Slovakkias ja Austrias.
2017. aasta aprillis esines teater Genfis ja Luganos Šveitsis. Igal pool on saadud vaid positiivset tagasisidet, mis on näitlejate jaoks väga tähtis.

28. detsembri jõuluprogrammis esinevad lõbusad klounid, piraadid, ebaharilikud suured nukud karkudel, tantsivad muusikainstrumendid. Samuti näete palju huvitavaid loomi nagu ahv, jõehobu, tiiger, jaanalinnud, pelikan, elevandid, nahkhiired-vampiirid, 8-meetriline madu ja isegi lendav kummitus!

Teater kasutab unikaalseid kostüüme, mis on tehtud oma erilise tehnoloogiaga. Lisaks kõigele oivalised dekoratsioonid, muusika, tantsud – kõik see muudab teie teatriskäigu unustamatuks ja teisiti ei saagi olla, sest varsti on jõulud ja uus aasta. Tulge aegsasti, sest pool tundi enne etenduse algust mängivad kontserdimaja fuajees lastega teatri näitlejad, jõuluvana aga ootab luuletusi, mida lapsed on pühadeks ette valmistanud.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika