Imedepark (eesti keeles)

  • Reede, 12.04
  • 16:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Kujutle ebatavalist lõbustusparki, kus gravitatsiooni trotsivad karussellid, ameerika raudteed ja vaaterattad vuhistavad kilkavaid külastajaid tuhinal läbi õhu, tänavad on täis värvikaid tegelasi ja imetabased atraktsioonid panevad lapsed vaimustusest õhku ahmima. Just sellise lõputut lusti ja üllatusi täis Imedepargi mõtles välja 8-aastane matemaatika- ja inseriteaduse fänn June koos oma kalli emaga.

June on seda fantaasiaparki ehitanud kogu elu, aga nüüd, kus ema on jäänud tõsiselt haigeks, pole tüdrukul enam mingit isu Imedepargiga edasi tegeleda. Kuid park, mida tüdruk nii väga armastas, ei jäta June’i mures üksi ja tuleb teda lõbustama koos oma asukate suure sinise unitõbise vastuvõtu-karu Mõmmu, turvaülema okassiga Steve’i, asjaliku metssea Greta, pullivendadest hooldusmehhaanikute koprate Gus’i ja Cooperi ja pargijuhatajast šimpansi Pähkliga.

Ent hiljuti on hakanud pargis levima salapärane pimedus ning tagatipuks kaob jäljetult juhataja Pähkel. Imedeparki hakkavad ründama nunnud paharetid Šimpanzombid, kes külvavad kaost ja hävingut. Et päästa oma vaimustav fantaasialooming, peab June koos sõpradega leidma Pähkli ja lahendama pimeduse mõistatuse enne, kui see hävitab kogu lõbustuspargi igaveseks.

Film on dubleeritud eesti keelde. Eesti vaatajate jaoks annavad peategelastele oma hääle Kirke Selirand (June), Marko Matvere (Mõmmu), Janek Joost (Steve), Märt Avandi (Gus), Ott Sepp (Cooper), Raimo Pass (Pähkel), Marilyn Jurman (Greta).

Kõrvalosades teevad kaasa Sanna Püssa, Johannes Härm, Erki Laur, Liisa Pulk, Merit Männiste, Liina Vahtrik, Tõnu Oja, Fatme Helge Leevald, Kait Kall, Mart Toome, Märten Männiste, Rasmus Kull, Timmu Kurm, Jaakob Eik Oja, Theodor Tats, Georg Martin Ilus, Karoli Ojamaa, Liisa Laura Viru, Felix Reinsalu, Frida Gabral, Oliver Paidra, Tobias Aas, Emma Katariina Kaare, Anna Pauliine Kaare, Romet Andreas, Rasmus Andreas, Aleksandra Koel, Mirjam Varik, Ants Andreas, Grete-Liisa Sihver, Armin Altorf, Urmas Jõemees, Urmas Sepp.

Teostus: tõlkija Mihkel Mõisnik, kohandaja ja dublaažirežissöör Tiina Andreas, helirežissöör Grete-Liisa Sihver, dublaažistuudio Film Audio.

Kinodes alates: 12.04.2019
Filmi pikkus: 1h 25 min

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika