Gospelmuusika gala ”Oh, happy day” KONTSERT JÄÄB ÄRA!

  • Neljapäev, 12.11
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • fEST MTÜ

Tutvustus

Kontsert jääb ära ja lükkub 2021. aastasse.

Täpsem info Piletilevist.

Kontsert „Oh, Happy Day!“ toob publikuni eesti armastatud solistide esituses gospelmuusika parimad hitid nagu „Amazing Grace“,  „Freedom Is Coming“, „Deep River“, „This little light of mine“ jpt. UKU SUVISTE on üks hinnatum eesti pop-artist, kes on lisaks sooloesinemistele osanud arvukates muusikalides, töötanud helirežissööri ja muusikaprodutsendina. 2011. aastast alates on Uku Suviste UNICEF Eesti noorte patroon. SOFIA RUBINA-HUNTER on kõrgelt tunnustatud džässi ja souli esitaja, kes on esinenud paljudel džässifestivalidel Euroopas, osalenud edukalt džässikonkurssidel. Aruba saarel sündinud DAVE BENTON võitis pärast Eestisse elama asumist koheselt siinse publiku südamed oma emotsionaalse esitusmaneeri ja omapärase hääletämbriga. Tema ere esitus koos T. Padariga tõi Eestile 2001. aastal Eurovisiooni laulukonkursi võidu lauluga „Everybody“.

Kontserdil on kaastegevad Eesti noorema põlvkonna hinnatumad muusikud – vennad JOEL-RASMUS ja HEIKKO-JOSEPH REMMEL, PAUL DANIEL ja MADIS KATKOSILT. Põhijõuks on TARTU RAHVAÜLIKOOLI JAZZKOOR, mida dirigeerib LAURI BREEDE – Tartu Kultuurikandja 2010 laureaat, dirigeerimise õppejõud ning paljude kooride asutaja ja dirigent..

Piletid on müügil ainult Piletilevis. Sooduspiletid on saadaval kuni 25. oktoobrini 2020 (k.a.), kontserdi päeval algab piletimüük kontserdi kohas tund enne algust (tasuda saab sularahas).

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika