Giacomo Susani (Itaalia), Boyan Doychev (Bulgaaria)

  • Kolmapäev, 13.06
  • 18:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Klassika
  • Tallinna Kitarrifestival

Tutvustus

Giacomo Susani

Giacomo Susani on sündinud Padovas, Põhja-Itaalias. Alustas kitarriõpinguid 7 aastaselt maestro Stefano Grondona käe all Vinzenza konservatooriumis. Õpingute jätkamist Londoni Kuninglikus Muusikaakadeemias võimaldas Julian Breami fondi stipendium, kus Julian Bream isiklikult kuulas ja valis Giacomo paljude kandidaatide seast. Lisaks on ta võtnud palju meistriklasse tuntud meistritelt nagu Oscar Ghiglia, David Russell jt.

Oma õpingute ajal on Giacomo regulaarselt osalenud kitarrikonkurssidel, mis on talle toonud palju auhinnalisi kohti. Võit Londoni rahvusvahelisel konkursil 2016 aastal avas tee esinemiseks paljudel Euroopa kitarrifestivalidel. Vaatamata oma noorusele on ta jõudnud esineda ka suurtes muusikakeskustes – Viinis, Milaanos, Veneetsias, Barcelonas ja mujal. Eestis annab Giacomo Susani kontserdi esmakordselt.

Tuntud muusikaajakirjad on andnud kõrge hinnangu tema esimesele sooloalbumile, kus ta mängib Tansmani, Bachi, Weissi ja Petrassi muusikat. Tema lähitueviku plaanides on kontserttuur mööda Euroopat ja Brasiiliat.

Boyan Doychev

Karismaatiline ja alati publiku poolt sooja vastuvõtu osaliseks saav Boyan Doychev on sündinud Varnas, Bulgaarias. Tema erakordne muusikaanne ilmnes juba varases nooruses kus parimad õpetajad juhatasid ta kitarrikunsti saladuste juurde. 2012 aastal lõpetas Boyan Sofia Muusikaakadeemia ja juba õpingute ajal sai mitmeid tunnustusi väljapaistva tegevuse eest muusikuna.

Boyan on osalenud 17 aasta jooksul 29 rahvusvahelisel konkursil, millest enamiku on võitnud.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika