Georg Ots & Frank Sinatra – Laulud siin- ja sealpool piiri – Marko Matvere, Hanna-Liina Võsa, Kalle Sepp ja Eleryn Tiit

  • Reede, 4.12
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Artagel Group OÜ

Tutvustus

Georg Ots & Frank Sinatra – Laulud siin- ja sealpool piiri!
Georg Otsa 100-le ja Frank Sinatra 105-le sünniaastapäevale pühendatud kontserdid toimuvad 3-5.detsembrini Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Kuulata saab parimaid lugusid, mis kõlasid legendaarsete laulumeeste esituses siin- ja sealpool piiri. Armastatud lauljaid saadab Swing`n` Joy Orchestra.

Georg Otsa ja Frank Sinatra elud möödusid täiesti erinevates keskkondades. Ühel pool piiri oli totaalse kontrolli all olev Nõukogude Liit ning teisel pool vaba ja loominguliselt uusi suundi sütitav Ameerika Ühendriigid. Kuigi keskkond ja taust olid meestel erinevad, siis olid mõlemad lauljad juba oma elu jooksul staarid, keda imetleti ja kelle etteasted olid oodatud sündmused. Tänases mõistes on aga kumbki laulja legend, keda mäletatakse ja meenutatakse kui 20-nda sajandi suurimaid artiste.

Marko Matvere esituses kuuleme lisaks Georg Otsa lugudele ka Frank Sinatra lugusid ning erandina võtab Marko ette ka õhtujuhi rolli ning räägib taustaks seiku nii Georgi kui Franki elust või lauludest. Kas Georgile meeldis Frank? Kas ta laulis mõnda Sinatra lugu? Kas neil oli sarnaseid hobisid?

Koos Kalle Sepaga vahetavad nad laulumeeste rolle ning nii liigume teekonnal koos Hanna-Liina Võsa ja Eleryn Tiiduga, sest oluline osa meeste loomingus oli ka duettidel nagu n. „Ootamatud sõnad“.

Laval:
Hanna-Liina Võsa
Eleryn Tiit
Kalle Sepp
Marko Matvere

Swing`n` Joy Orchestra koosseisus:

Urmas Lattikas – klaver
Vallo Mänd – trompet
Mikk Uusmäe – trompet
Priit Zimmermann – tromboon
Aivar Vassiljev – tenorsaksofon, kunstiline juht
Raiko-Henry Heinla – altsaksofon, klarnet
Madis Arvisto – kitarr
Robert Nõmmann – bass
Eno Kollom – trummid

Piletid on müügil www.muusikaagentuur.ee ja Piletilevis.

Sündmuse koduleht: http://www.muusikaagentuur.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika