Galakontsert & diplomite üleandmine / TALLINN BALLET GALA JUNIOR

  • Laupäev, 6.08
  • 18:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Ballett
  • DX ART MTÜ

Tutvustus

Lavale kogunevad 7–20-aastased noored tantsijad Eestist, Aserbaidžaanist, Küproselt, Soomest, Prantsusmaalt, Jaapanist, Koreast, Lätist, Norrast, Venemaalt, Šveitsist, Ukrainast ja Türgist, et oma meisterlikkust ja tantsukunsti publikule näidata.

See galakontsert on lõppakordiks suvisele kolmenädalasele balleti intensiivkursusele Tallinna Balletikoolis, mis toimus sel aastal juba kuuendat korda. Intensiivkursuse õpetajate ja koreograafide seas leidub nii Tallinna Balletikooli esindajaid, aga ka külalisi mainekatest välismaistest balletiasutustest:  Daniel Otevrel (Šveits), Paco Laguna (Saksamaa), Russell Adamson (Soome), Kaie Kõrb, Viesturs Jansons, Marina Kesler, Helen Veidebaum, Inna Sõrmus, Anita Kurõljova.

Traditsiooniliselt astub galakontserdi lavastajana üles Eesti koreograaf Dmitri Harchenko.

Kursuse noorimatele osalejatele on see esimeseks etteasteks laval publiku ees ja neil on tõesti vaja teie tuge. Kõige vanemad osalejad saavad peagi professionaalseteks tantsijateks, kes juba homme säravad professionaalsetel lavadel üle kogu maailma. Kinkige neile oma aplaus ja hüüded “Bravo!”.

Teil on võimalus näha oma silmaga laval seda, kuidas talendi, töö ja vaeva ühinemisel tekib maagiline tulemus ning teie ees sünnivad tulevased balletitähed.

Tulge galakontserdile ja saage osa tõelisest maagiast!

Programmis: galakontsert (klassikaline ja kaasaegne koreograafia) ja diplomite üleandmine

Ürituse kestus: 2 tundi 30 minutit, ühe vaheajaga.

Galakontsert “Tallinn Ballet Gala Junior” toimub juba kuuendat korda ja see on lõppsündmuseks meie Tallinna rahvusvahelise balleti suvekursusele. Balleti suvekursust korraldatakse alates 2017. aastast Eestis igal suvel koostöös Tallinna Balletikooli direktori, legendaarse prima Kaie Kõrbiga.

Ametlik veebileht: https://tallinnballet.ee/gala-junior-2022

Liituge meie üritusega Facebookis

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika