ESTONIAN VOICES Otseülekanne Estonia kontserdisaalist Elisa Stage’i

  • Laupäev, 9.05
  • 20:00
  • Tallinn, Estonia kontserdisaal

Tutvustus

Esitajad:

Estonian Voices

Kümme aastat tagasi, 9. mail astus Estonian Voices esimest korda lavale ja tegi seda Estonia kontserdisaalis. Sel laupäeval tähistame selle sündmuse suurt juubelit samal laval koostöös Eesti Kontserdi ja Elisa Stage’iga ning jõuame otseülekande vahendusel ka Sinu koju. Soovime seda tähistada koos kõikide fännide, sõprade ja toetajatega. Olete oodatud!

Laupäevani saad end rõõmustada lugudega, mida kuuled ka kontserdil:

“Kättemaks” https://youtu.be/9cjuTYZBWOI
“Hey, Mr Bubble” https://youtu.be/OX3CEoBb4Ng
“Ma ootan Su ära” https://youtu.be/oVf75SnwNbM

Eesti üks omanäolisemaid vokaalansambleid Estonian Voices astus esmakordselt lavale 9. mail 2010 Estonia kontserdisaalis emadepäeva kontserdil. Toona oli ansamblil viis liiget: Kadri Voorand, Mirjam Dede, Mikk Dede, Ott Kartau ja Ott Kask. Kõlas lugu “Eriline”.

Kümne aasta jooksul on läbitud värvikas ja pikk tee koos mitmete suurepäraste artistidega, kellega koostöö on viinud rahvusvaheliselt tunnustatud lavadele. Samuti on katsetamislembene Estonian Voices ka ise kasvanud ning muutunud on nii koosseisus kui ka repertuaar. Nüüd astub lavale kuus säravat lauljat: Mikk Dede, Rasmus Erismaa, Maria Väli, Mirjam Dede, Aare Külama ja Kadri Voorand, kes on grupi loominguline liider ja enamasti ka vokaalseadete autor.

Eesti viimase aastakümne säravaima vokaalansambli kauaoodatud debüütalbum “Ole hea” pälvis Eesti Muusikaauhindade jagamisel 2015. aasta parima jazzalbumi tiitli. 2016. aastal valiti Estonian Voices parimaks jazzansambliks. 2018. aasta sügisel ilmus vokaalkuuiku teine album “Taat läks lolliks”. Värske album pälvis ka Eesti Muusikaauhindade 2018. aasta parima jazzalbumi tiitli.

Mitme auhinnaga pärjatud Estonian Voices’i muusika hõlmab jazzi, klassikalist muusikat ja folki. Repertuaaris on teosed originaalloomingust rahvamuusikani, sekka mõned pophitid.

Me ootame Su ära!

 

Estonian Voices

www.estonianvoices.com

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.